Anlık Bildirim

Nvidia Studio haftasonu yayınları başladı

Mesut Çevik’in canlı yayında sektörün önemli isimlerini ağırladığı NVIDIA Studio Creative Weekend etkinliği, ilk iki programını geçtiğimiz hafta sonunda yayınladı.

NVIDIA Studio Creative Weekend yayınlandı Tam Boyutta Gör

Sanatçı ve endüstri profesyonellerine yönelik olarak hazırlanan Nvidia Studio platformunun geniş kitlelerce benimsenmesi için Nvidia büyük çaba sarf ediyor. Atölye serilerinden sonra şimdi de canlı yayın serileri başladı. 

Nvidia Studio haftasonu yayınları

Sanatçıları ve endüstri profesyonellerini destekleyen NVIDIA Studio platformu; 3D, render alma, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme ve yayıncılık gibi yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor. NVIDIA’nın sektör lideri GPU'ları ve Studio Sürücüleriyle yaratıcı uygulamalar, ilham verici bir performans ve yetenek düzeyiyle gelişiyor ve hız kazanıyor.

Nisan ayında Nvidia Studio için Twitch ve YouTube kanallarında yayınlanan 4 bölümlük bir atölye serisi başlamıştı. Şimdi ise canlı yayınlarla sektörün önemli isimlerini bir araya getiren NVIDIA Studio Creative Weekend adında yeni bir program başladı. Yayınlarda sanatçıların yaratıcı süreci, iş akışları ve NVIDIA’nın sanatçıların iş akışında nasıl bir fayda sağladığı konuşuluyor. 

Mesut Çevik tarafından sunulan canlı yayınların ilki Twitch kanalında yapımcı/yönetmen Caner Özyurtlu ile moda fotoğrafçısı/yönetmen Koray Birand ile gerçekleştirilmişti. Geçtiğimiz hafta bu iki yayın YouTube kanalına da eklendi. 

NVIDIA Studio Creative Weekend 1.

NVIDIA Studio Creative Weekend 2.


 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim