Anlık Bildirim

Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide

Gelen bilgiler Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un, uzayabilen ekrana sahip bir akıllı telefon geliştirdiği yönünde. Cihaz ticari olarak Galaxy Z Slide olarak adlandırılabilir.

Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide Tam Boyutta Gör

Güney Koreli Samsung, yakın gelecekte esnek ekranlı bir akıllı telefonun sunulabileceği bir başka ticari markayı daha tescil ettirdi. Z Slide markasından bahsediyoruz ve akıllı telefon Galaxy Z Slide olarak adlandırılabilir.

LetsGoDigital kaynağına göre, Z Slide markasının tescil başvurusu Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisine (EUIPO) gönderildi. Belgede akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, cep telefonları ve telekomünikasyon cihazlarının Z Slide adı altında üretilebileceği belirtiliyor.

Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide Tam Boyutta Gör

Samsung başka esnek ekranlı telefonlar da geliştiriyor

Sektöre yakın kaynaklar, Samsung'un uzayabilen esnek ekrana sahip bir akıllı telefon için Z Slide markasını tescil ettirdiğine inanıyorlar. Ancak şimdiye kadar böyle bir cihazın hangi tasarıma sahip olacağı tam olarak belli değil. Sızıntılara göre cihazın ekranı yatay veya dikey olarak uzayabilecek.

Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide Tam Boyutta Gör

Kısa bir süre önce, Güney Koreli şirketin de Z Roll markasını Avrupa'da tescil ettirdiği biliniyordu . Böylece, Samsung'un uzayan ekranlı akıllı telefonla birlikte, aynı anda birkaç cihaz geliştirdiğini varsayabiliriz.

Samsung'un bu yaz katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonlarını duyuracağını belirtelim: Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3. Kaynaklar, bu cihazların toplam satışının sadece bu yıl 6 ila 7 milyon adet olacağını tahmin ediyorlar.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim