İLANDIR

Yeni arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de deneyip geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Gizle Geri Bildirim Alfa Sürümü Dene
HABERE ATLA YORUMLARI GÖR (3) YORUM YAZ

tarafından 21 Kasım 2017, Salı 16:00 tarihinde yazıldı Donanımhaber TR

Facebook, web sürümünden "gönderileri silme" özelliğini kaldırıyor mu?
Günlük Haber Onur Seven
3 1175
Sosyal medya devi Facebook'un masaüstü sürümünden gönderileri silme özelliğini kaldırdığı bildiriliyor. Bazı kullanıcılar gönderileri sadece zaman tünelinden gizleyebildiklerini söylemeye başladı.
Facebook'un kullanıcılara daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunabilmek için sürekli olarak yenilikler yaptığına şahit oluyoruz. Ancak şirketin yaptığı son değişiklik kullanıcıları pek de memnun etmeyecek gibi görünüyor. Gelen raporlara bakılırsa Facebook masaüstü sürümünde "gönderileri silme" özelliğini kaldırmış durumda.
 
Ayrıca Bkz.Lenovo'dan uygun fiyatlı iki yeni tablet
Küçük bir grup üzerinde test edildiği düşünülen bu değişiklikle birlikte kullanıcılar artık sosyal ağın web sürümünde eski gönderilerini silemiyorlar. Facebook gönderileri zaman tünelinden gizlenebilse de silmek mümkün değil. Mobil sitenin yanı sıra Android ve iOS uygulamaları ise bu değişiklikten etkilenmemiş durumda. Kullanıcılar bu platformlardan giriş yaparak eski gönderilerini silebildiklerini söylüyor.
 

Sosyal medya hesaplarında yazılanlara dikkat edilmeli

Öte yandan gönderileri silme özelliğinin kaybolması bir hatadan da kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca şirketin kullanıcıları mobil uygulamaya yönlendirmek için de böyle bir yol izlemiş olabileceği konuşuluyor. Kısacası Facebook konuyla ilgili resmi bir açıklama yapana kadar kesin birşey söylemek zor.
 
Her ne olursa olsun bu durum kullanıcıların sosyal medya platformlarında yazdıkları ve konuştukları şeylere dikkat etmeleri gerektiğini ortaya koymuş durumda. Zira her zaman için geriye dönüp eski gönderileri silmek mümkün olmayabilir.
Bu haberin bağlantısı
URL
Şu anda 0 üye, 1 misafir ve 0 mobil kullanıcının görüntülediği bu içeriğe toplam 1175 kez bakıldı.
Yorumlar eskiden yeniye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
face1tr 22.11.2017 00:33:23
silme olup olmaması önemli değil de düzenleme özelliği çok önemli. bir şey paylaştıktan bir süre sonra bir sürü yazım yanlışı veya anlamı kaymış cümle tespit ediyorum..
0
yhackup 21.11.2017 18:24:35
Sil deyince de silmiyordu ki sadece sadece bize gizliyordu
0
mert1907 21.11.2017 17:15:23
Facebook tekelciliğinin avantajını da kullanarak daha da kısıtlayıcı şeyler yapacak gibime geliyor. Ancak İnstagram tam tersi web sürümüne eklemeler yapmış durumda.
0
Durum Üyeyim Üye Değilim
E-Posta
Mesaj