![Subaru ilk 'yeşil' otomobilini Los Angeles Auto Show'da tanıtacak](https://www.donanimhaber.com/cache-v2/?t=00010101000000&width=-1&text=0&path=https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/23139/screen-shot-2010-11-02-at-10.44.09-am.png)
Sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi ve boxer motoruyla otomobil severlerin en beğendiği markalardan biri olan Subaru, marka stratejisini değiştirme kararı almış görünüyor.Çok düşük tüketim ve emisyon değerlerine sahip otomobillerin tanıtıldığı 2010 yılında, Subaru da yarıştan kopmamak amacıyla bir model hazırladığını duyurdu.
Markanın yeni sloganı olan ''Confidence in Motion (Hareketteki Güven)'' cümlesini 17 Kasım'da başlayacak Los Angeles Auto Show'da bütün otomotiv dünyasıyla paylaşmayı planlayan Subaru, yeni sloganını temsil eden ilk modelini de yine bu fuarda otomotiv dünyasına tanıtacak. Yeni modelin plug-in hybrid, tam elektrikli, hybrid veya 'yeşil' içten yanmalı motorlu mu olacağı ise henüz belli değil. Bundan sonra Subaru'nun tecrübesini yeşil otomobiller üretmekte kullanacaklarını açıklayan Başkan Mori, geleneklerden çok uzaklaşmayarak ve kendilerine göre bir otomobilin temel özelliklerini barındıracak yeşil otomobiller üreteceklerini belirtti.
Subaru'nun bu esrarengiz modeliyle ilgili detaylı bilgiler 17 Kasım 2010 tarihinde belli olacak. Subaru severleri heyecanlandıran bu haberin ayrıntılarını o tarihten itibaren sizlerle paylaşabileceğiz.
![Subaru](https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/23139/wwwgaraj06com2oz5xw2.jpg)
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.