Yayıncılığını Sony'nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Naughty Dog'un yaptığı 2020 yılının ve oyun dünyasının en önemli oyunlarından birisi olan The Last of Us Part II'nin yeni nesil güncellemesi hala yayınlanmadı. Oyun ne yazık ki PlayStation 5'te sadece geriye uyumluluk sistemi ile çalışıyor. Yeni nesil güncellemesinin farkı ise oyunun görsel açıdan net bir şekilde geliştirilmesi.
Oyunun yeni nesilde nasıl gözükeceğini merakla beklerken hayran yapımı bir video yayınlandı. ElAnalistaDeBits'in yayınladığı videoda The Last of Us Part II'nin yapay zekayla görüntüsünün 4K 60 FPS'e yükseltildiğini görüyoruz. ElAnalistaDeBits ayrıca oyunun orijinal görünümü ile bir kıyaslama da yapmış. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Bir gelişim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak bunun resmi bir görüntü olmadığını da hatırlatmak gerek.
Oyunun yeni nesil sürümü ile ilgili bir tarih de henüz açıklanmış değil. Ancak Naughty Dog şu anda ilk oyunun remake'ini geliştiriyor. Ayrıca The Last of Us'ın bir online modu üzerinde çalışıyorlar.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
12202 kez okundu.
11 kişi, toplam 13 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
the last of us part 2, tlou ve