Anlık Bildirim

Ubisoft cephesinden büyük kayıp: Assassin’s Creed Valhalla direktörü, EA Motive kadrosuna katıldı

Deneyimli tasarımcı ve oyun yönetmeni Eric Baptizat, Ubisoft’ta 16 yıl çalıştıktan sonra EA Motive kadrosuna katılmak için ayrıldı. Söylentiler, yeni bir Dead Space oyunu için ayrıldığı yönünde.
Ubisoft cephesinden büyük kayıp: Assassin’s Creed Valhalla direktörü, EA Motive kadrosuna katıldı Tam Boyutta Gör

Baptizat, Ubisoft’un destek sağladığı Assassin’s Creed serisini yeniden başlatan ekibin çok önemli bir parçasıydı. Assassin’s Creed Origins’in baş tasarımcısı ve Assassin’s Creed Valhalla’nın ise oyun direktörü olarak çalışmıştı. EA, Baptizat’ın hangi projeler üzerinde çalışacağını kamuoyuyla paylaşmadı. Fakat çıkan söylentiler, Baptizat’ın yeni bir Dead Space oyunu üzerinde çalışacağı yönde aktarılmakta. Bu konuda ne EA ne de Baptizat herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bu da doğal olarak beraberinde yeni spekülatif söylentiler ortaya çıkaracağa benziyor.

Söylentiler, yeni bir Dead Space oyununa işaret ediyor

Bakıldığında bu gelişmelerin ilginç ve zamanında olduğu söylenebilir. Çünkü EA Motive, geçen hafta doğrulanmamış bir takım yeni Dead Space oyunu ile ilgili olabilecek raporları sızdırmış olabilir. EA’in gelecek ay gerçekleşecek olan EA Play etkinliğinde tanıtılmak üzere olan yeni bir oyuna ilişkin yerleşik bir IP alındığı söylentiler arasında. Sektörden bu söylentileri aktaran kişiler, net bir açıklama yapmamış olsa da, bu olaylar ile bağlantılı olabileceğini düşünüyorlar.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim