Her nesil geçişinde bildiğiniz gibi oyuncuların aklında iki soru oluyor. Yeni nesil oyunları ne zaman gelecek, eski nesil konsola daha ne kadar oyun gelmeye devam edecek? PlayStation 5'e gelen oyunlar konusunda kullanıcılar biraz mutsuz olsa da PlayStation 4 sahipleri bir süre daha mutlu olacak gibi duruyor.
PS4'ü Yakın Bir Dönemde Görmezden Gelemezler
Video oyun, sosyal medya, dijital medya ve elektronik analisti olan ünlü isim Michael Pachter, geçtiğimiz günlerde bir röportaja katıldı ve PlayStation 4/5'in gelecekteki durumu hakkında konuştu. Pachter, verdiği röportajda PlayStation 4 sahiplerini sevindirecek bir haber verdi. Söylediğine göre Sony eğer para kazanmak istiyorsa yakın zamanda PlayStation 4'ü görmezden gelemez.
Michael Pachter "Bir oyundan para kazanabilmeleri için önce yeterli sayıda konsol satmaları gerekiyor. Bu yüzden PlayStation 5'in satışları istedikleri seviyeye gelmeden PlayStation 4'ü görmezden gelemezler. Bu yüzden 2023'e kadar PlayStation 4'e oyun çıkaracaklarını düşünüyorum." dedi.
Aslında yapılan resmi açıklamalara baktığımızda da PS5'e özel olması beklenen birçok büyük oyunun PS4'e de geleceği açıklandı. God of War, Horizon ve Gran Turismo buna örnek diyebiliriz. Ancak yine 2023'e kadar destek olması biraz uzun ki burada büyük ihtimalle çip krizinin sebep olduğu stok sıkıntısı devreye giriyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.