Volkswagen ID.7'nin 335 hp'lik GTX versiyonu tanıtıldı
Volkswagen, elektrikli sedan modeli ID.7'nin GTX versiyonunu tanıttı. Çift elektrik motoruna sahip olan yeni Volkswagen ID.7 GTX, ilerleyen süreçte station wagon gövde tipiyle de satışa sunulacak.
Tam Boyutta GörID.7, Avrupa'da arka tekerleklere güç veren 210 kW'lık (282 hp) elektrik motoruyla satılıyor. Yeni GTX versiyonu ise ön aksa da bir motor dahil ederek dört tekerlekten çekiş sağlamakla kalmayıp gücü 250 kW (335 hp) seviyesine yükseltiyor.
Söz konusu güç geçen yılın 550 hp'lik ID.X Performance konseptindeki gibi etkileyici değil elbette ancak elektrikli sedanın 6,5 saniye olan 0-100 km/s hızlanma süresini 5,4 saniyeye kadar indiriyor.
Volkswagen ID.7 GTX, 200 kW'a kadar DC hızlı şarj desteğine sahip. Bu da otomobilin 86 kWsa'lik bataryasını 26 dakika da yüzde 10'dan yüzde 80 doluma ulaştırabiliyor. ID.7'nin bataryası bu kombinasyonla WLTP'ye göre 595 km'ye kadar sürüş menzili sağlıyor.
Tam Boyutta GörPerformans artışına rağmen Volkswagen, tasarım tarafında bu değişikliğe eş değer dokunuşlar yapmamış. Ön tarafta IQ.Light matrix LED farlar ve ağ şekilli alt panjur karşımıza çıkarken ön kapılardaki siyah GTX rozetleri, 20 inçlik siyah jantlar ve siyah sütunlar göze çarpıyor. İç mekanda ise direksiyon, koltuklar, konsol ve kapı panellerindeki kırmızı dikişler ile GTX işlemeleri fark yaratıyor.
Volkswagen ID.7 GTX, bu hafta Almanya'da 63.155 eurodan başlayan fiyatlarla ön satışa sunulacak.
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.