Volkswagen Haberleri

Etiket
Son dakika volkswagen haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), volkswagen hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
5 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
9 VİDEO 402 HABER 82 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 1 İÇERİK

Volkswagen Son Dakika Haberleri

Güncel Volkswagen Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika Volkswagen haberleri de dahil olmak üzere Volkswagen ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 9 video, 82 galeri ve 311 adet Volkswagen haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 21 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

Volkswagen İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Volkswagen haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Volkswagen Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni Volkswagen haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son Volkswagen haberlerini okuduktan sonra, Otomobil İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Volkswagen Hakkında

Volkswagen AG, Almanya'da, 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği'ne kurdurulan otomobil firması. Şirketin adı, Almanca'da halkın arabası anlamına gelmektedir. Volkswagen AG'nin sahip olduğu markalar Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda, Volkswagen Ticari Araç ve Şubat 2008'den bu yana Scania'dır. Brezilya'daki fabrikalarında VW Titan Tractor adıyla kamyon üretimine başlamıştır. Güney Afrika Cumhuriyeti'ndeki fabrikasında Volksbus adıyla otobüs üretmektedir. 1967'den beri Brezilya Sao Bernardo Campo fabrikasında üretilen Combi modeli, çağdaş güvenlik şartlarına uyum sağlayamadığı için Temmuz 2013'te üretimi durdurulmuştur. Volkswagen ABD'de aldığı ceza için slogan olarak "Volkswagen (Halkın Arabası)" 2014 yazından beri kullanmaktadır.

Volkswagen hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Otomobil Fiyatları
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim