Anlık Bildirim

WhatsApp'ta tam gizlilik: Özel konuşmalarınızı sizden başkası göremeyecek!

WhatsApp, sohbetleri meraklı gözlerden korumak isteyenler için güvenliği hat safhaya çıkaracak yeni özelliğini duyurdu. Kilitli konuşmalar özel bir kodla gizlenebilecek.
whatsapp gizli kod kilitli sohbet Tam Boyutta Gör
WhatsApp, kilitli özel konuşmalarınızı sizden başka kimsenin görememesi için yeni bir özellik duyurdu: Secret Code. Uygulama, hassas konuşmaları gizlemenize yardımcı olmak için kilitli sohbet özelliği sunuyor ancak yeni gizli kod özelliğiyle kilitli konuşmalara yalnızca siz erişebileceksiniz, uygulama içinde tamamen gizlenecek.

Kilitli sohbetler için gizli kod

WhatsApp’ta tüm kilitli sohbetlerinizin bir klasörde gösterilmesi yerine artık telefon şifrenizden farklı bir şifreyle bunları gizlemeyi seçebiliyorsunuz. Gizli kodunuz harfler, sayılar, özel karakterler ve hatta emojiler içerebiliyor. Kilitli sohbetler klasörünü sohbet listenizden gizlediğinizde yalnızca arama çubuğuna gizli kodunuzu yazmanız durumunda ortaya çıkacak. Telefonunuza erişimi olan bir kişi, kilitli sohbet klasörünüz olduğunu bile göremeyecek.

WhatsApp gizli kodlar özelliği bugünden itibaren kullanıcılara açılacak, diğer yeni özellikler gibi tüm kullanıcılara ulaşması zaman alacak.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim