Windows Phone Haberleri

Etiket
Son dakika windows phone haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm windows phone gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
10 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 558 HABER 3 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 1 İÇERİK

Güncel Windows Phone Haberleri 📰

Son dakika Windows Phone haberleri de dahil olmak üzere Windows Phone ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 3 galeri ve 554 adet Windows Phone haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 28 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

Windows Phone İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel Windows Phone haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 WhatsApp 2016 sonu itibariyle BlackBerry ve Nokia'yı desteklemeyecek haberi ile Mobilite: Telefon üreticilerinin 2015 performansı, Xiaomi Mi5 ve dahası... haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Windows Phone'un başındaki isim iPhone kullanırken yakalandı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Microsoft'un iptal edilmiş Andromeda işletim sistemi ortaya çıktı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Windows Phone Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son Windows Phone haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

###

Windows Phone Haberleri ile İlgili Aramalar

gece telefonu şarjda bırakmak
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim