Anlık Bildirim

YouTube, içerik oluşturucuların kanal adını ve profil resmini değiştirmesini kolaylaştırıyor

YouTube artık içerik oluşturucuların Google hesap bilgilerini değiştirmeye gerek kalmadan sadece kanal adını veya profil resmini değiştirebilmelerine izin veriyor.

YouTube, içerik oluşturucuların kanal adını ve profil resmini değiştirmesini kolaylaştırıyor

YouTube'dan yapılan bir duyuruya göre artık içerik oluşturucular, Google hesaplarıyla ilişkili adı ve resmi güncellemeye gerek kalmadan kanal adlarını ve profil resimlerini kolayca değiştirebilecekler.

Doğrulama rozetine sahip olanlar dikkat etmeli

YouTube'a göre en çok talep edilen özelliklerden birisi artık içerik oluşturuculara sunulmaya başlanıyor. İçerik oluşturucular, içeriklerini daha iyi yansıtmak için YouTube kanal adlarını ve profil resimlerini ilişkili Google hesaplarında adı ve fotoğrafı güncellemeden değiştirebilecekler.

Değişiklik sayesinde içerik oluşturucular, Google hesaplarını, ilişkili YouTube kanallarından ayrı tutabilecek. Yeni özellik bugünden itibaren kademeli olarak sunulmaya başlanacak. Değişiklik yapmak isteyen kullanıcılar, uygulama üzerinden 'Kanalı düzenle' seçeneğiyle, web sitesi üzerinden ise 'Özelleştirme' seçeneği ile gerçekleştirebilecek.

YouTube, yeni özellikle alakalı bir uyarıda bulundu. Doğrulanmış hesapların kanal isimleri değiştirilirse içerik oluşturucu, sahip olduğu rozeti kaybedecek ve rozet için yeniden başvurması gerekecek.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim