Anlık Bildirim
Oy Ver

Angry Birds serisiyle mobil dünyada popüler olan Finli Rovio, yıllarca sapan fırlatma mekaniğini temel unsur olarak benimsedi. Bununla birlikte pazarda rakiplerin artması ve mekaniğin ilgi kaybetmeye başlaması nedeniyle son dönemde firmanın farklı tarzlar denemeye başladığını görüyoruz.

Yeni mekanik

Tilt mekaniği ve balon patlatma tarzından sonra firma bu kez bir strateji oyunu ile karşımızda. Angry Birds Islands oyunu kaynak toplama ve bina inşa etme temelleri ile oyuncuları daha fazla ekran karşısında tutmayı amaçlıyor.

Oyunda kuşlar ve domuzlar birlikte çalışıyor zira domuzlar kaynak toplama konusunda oldukça başarılı. Farklı bölgelere geçerek balık tutuyor, maden topluyor, ağaç kesiyor ve bunları binalarınızı yapmak için kullanıyorsunuz.

Kullandığınız domuzlar sınırlı. Sayılarını arttırmak için komşu bölgelere geçip canavarlarla mücadele etmeniz ve esir domuzları ellerinden kurtarmanız gerekiyor. Böylece daha fazla kaynak toplayabiliyorsunuz.

Domuzların kendilerine özel inşa yetenekleri var. Bunlar işinize yarıyor. Ayrıca kuşlar da seviye atlayabiliyor. Böylece canavarlara karşı daha güçlü bir hale getirebiliyorsunuz. Oyun şimdilik Japonya ve Tayvan’da indirmeye sunuldu. Farklı kaynaklardan Apk dosyalarını bulabilirsiniz.

 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim