Anlık Bildirim

Farklı oynanış mekaniğiyle Prune indirmeye sunuldu

Üzerinde bir yıldan fazla emek harcanan simülasyon tabanlı mobil oyun Prune, oyuncularına bir meditasyon seansı sunmayı amaçlıyor.
Pek çok festivalden ödüllerle dönen ve yılın en çok merak edilen simülasyon oyunlarından olan Prune, önce iOS şimdi de Android platformu için indirmeye sunuldu.

Sade grafikler üzerine inşa edilmiş bir ağaç budama simülasyonu olan Prune, oynanış mekaniği ve atmosferi ile oyuncuları kendisine bağlamayı başarıyor. Ağacınız büyürken siz de sürekli bir hareketlilik içerisine giriyorsunuz. 

Oyunda amaç sürekli dallanan ağacınızı doğru alana doğru büyütmek ve tehlikeli olan nesnelerden kaçınmak. Dalları budamak için ekranda sürükleme yapmanız yeterli. 

Dalların çiçeklenmesi için güneş ışığına doğru uzatmanız gerekiyor. Ayrıca dalları öldüren kırmızı yuvarlak nesneden de kaçınıyorsunuz. Farklı ortamlarda geçen oyun çok uzun sürelerde oynanabiliyor. Arka plan müzikleri ile bir meditasyon sürecine dönüşen oyun 11TL fiyat etiketine sahip. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim