Anlık Bildirim

Huawei’den ülkemiz gençleri için "Geleceğin Tohumları" sosyal sorumluluk projesi

Huawei, ülkemizdeki teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarının yanında kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. “Seeds for the Future” projesi ülkemizde de yürütülüyor.
1

Huawei’den ülkemiz gençleri için 'Geleceğin Tohumları' sosyal sorumluluk projesi Tam Boyutta Gör

Huawei, ülkemizdeki teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarının yanında kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekiyor. Türkiye'nin Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında nitelikli nesillerin gelişimini destekleyen Huawei’in dünya çapında 15 Ar-Ge Merkezi, 36 ortak inovasyon merkezi ve 45 eğitim merkezi bulunuyor.  

Global sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Seeds for the Future” , yeni nesli çeşitli bilişim eğitimleri ile bilinçlendirmeyi hedeflerken, Çin kültürünün de tanınmasına katkı sağlıyor. 7 farklı üniversiteden 10 öğrencinin katıldığı projede Boğaziçi Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi ve Koç Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin önde gelen birçok üniversitesinden seçilen öğrenciler en son teknoloji eğilimleri ve inovatif yaklaşımları hakkında bilgi sahibi oluyor.

Hem istihdama hem de ekonomik kalkınmaya değer yaratılıyor

Türkiye’deki gençlerin yeteneklerini geliştirmek, deneyimleri aktarmak ve öğrencileri gelecekteki hayallerine ulaşmaları konusunda teşvik etmeyi amaçlayan proje, Türkiye’deki istihdam ve ekonomik kalkınmada önemli bir rol oynuyor.

Huawei tarafından hayata geçirilen Geleceğin Tohumları projesi, teknolojik eğilimler hakkında geniş bir vizyona sahip olunmasını sağlarken, Türkiye’nin toplumsal ve sosyal gelişimine de destek oluyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim