Samsung'un dünya çapında yürüttüğü bir sosyal sorumluluk projesi olan Samsung Akademi, Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle ülkemizde ilk mezunlarını verdi
Samsung Akademi projesi gençlere, tüketici elektroniğinin dört ana ürün grubu olan mobil cihazlar, beyaz eşya, ses ve görüntüleme cihazları, bilgisayar ve yan ürünleri ile ilgili uygulamalı eğitim verilmesini amaçlıyor.
Proje kapsamında, İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde kurulan yeni laboratuvarda, İstanbul'daki 5 farklı teknik meslek lisesinden toplam 156 öğrencileri iki dönem halinde bir yıl eğitim aldılar.
Dün İstanbul Ticaret Odası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde mezuniyet törenine Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong, İstanbul Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin ve Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Kırali katıldı. Samsung Akademi'nin ilk mezunları Milli Eğitim Bakanlığı ve Samsung onaylı sertifikalarını teslim aldılar.
Samsung Electronics Türkiye Başkanı Sung Yong Hong; "Samsung Hope For Children" (Samsung Çocuklar ve Gençler için Umut) çatısı altında dünya çapında yürüttükleri projeleri biraraya topladıklarını ve bu kapsamda ülkemiz köylerinde ilkokul inşası, olimpiyat ruhu aşılamaya yönelik OLİ projesi, Kore Savaşı Gazileri'nin torunlarına yönelik üniversite bursları gibi pek çok faaliyet gerçekleştirdiklerini aktardı.
Hong ayrıca Samsung Akademi'nin ilk mezunlarını ağırlamaktan büyük gurur duyduklarını ve en iyi 4 öğrenciye de üniversite hayatlarında Samsung Akademi Bursu sağlayacaklarını sözlerine ekledi.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.