Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu
  indirim kodu
  Anlık Bildirim

  Samsung Galaxy S8'i çalışırken gösteren ilk fotoğraf ortaya çıktı

  Çinli sosyal ağ Weibo'da Samsung'un büyük heyecanla beklenen yeni amiral gemisini çalışırken gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf yayınlandı. Görsel Galaxy S8'in bağlantı noktalarını açığa çıkarıyor.
  4 yıl
  11,5b
  1
  85
  Cep Telefonları
  Abone ol
  Haber Editörü
  Oy Ver
  Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8, şüphesiz ki 2017'nin en fazla merak edilen akıllı telefonlarından biri olmuş durumda. Hal böyle olunca da cihazla ilgili sızıntılar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bu kez de Çinli sosyal ağ Weibo üzerinde yakında çıkacak olan telefonun gerçek bir görüntüsü yayınlandı.
  Sızdırılan fotoğraftaki cihazın Galaxy S8'i gösterdiği iddia ediliyor. Elbette bunun gerçeği yansıttığından %100 emin olamayız ancak resmin daha önceki söylentilerle paralel olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle kesin bir kanıya varmak zor ancak bunun gerçekten Galaxy S8 olma ihtimali de var.
  İlginizi Çekebilir Avatar Basın görseli sızdırıldı: İşte karşınızda Samsung Galaxy S10 Plus
  Resimde 3.5 mm'lik kulaklık jakı, hoparlör ızgarası ve USB Type-C bağlantı noktası açık şekilde görülebiliyor. Ne yazık ki, telefonun sadece alt yarısı ve ön paneli kadraja girmiş durumda. Üs tarafını ve arka kısmını hiç göremiyoruz.

  Kapasitif navigasyon tuşları görünürde yok

  Bununla birlikte cihazın bir uygulamayı (belki de Weibo uygulamasını) çalıştırdığı gösterildiği için, bu görsel aynı zamanda çalışan bir Samsung Galaxy S8'in ilk fotoğrafı olabilir. Samsung'un Galaxy S8 ve S8 Plus'da fiziksel Home butonunu kaldırmaya karar verdiği söyleniyordu. Ancak ilginç bir şekilde ekranda kapasitif gezinti tuşlarını göremiyoruz.
  Ayrıca Bkz. "Tesla Model X aldı çiftlikte traktör olarak kullanıyor [Video]"
  Telefonun ekranı çift kenarı kavisli gibi görünüyor ancak bunun Galaxy S8 veya Galaxy S8 Plus olup olmadığını söylemek zor. Samsung logosunun alt kısma yerleştirilmemiş olması dışında sayabileceğimiz başka detay yok. Fotoğraf birkaç gün önce Evan Blass tarafından sızdırılan görselle aynı çizgideyken, Galaxy S8'in altın bir varyantını ortaya koyduğunu görüyoruz.
  Samsung'un Mobil Dünya Kongresi 2017 sırasında göstereceği bir dakikalık Galaxy S8 tanıtım videosuyla, en azından cihazın tasarımı hakkındaki soru işaretlerini gidermesini umuyoruz.


  https://www.techtastic.nl/samsung-galaxy-s8/#! Yorum Yaz Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
  istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
  DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
  Daha Fazla Video
  En Beğenilen Yorumlar Tümünü Genişlet Yorum Yaz
  axesis 4 yıl en beğenilen
  bunun siyahı varya ekran kapalıyken yekbare simsiyah gözüküyodur manyak bişidir
  Guest-5B59C177F 4 yıl SCWS
  Cümleye büyük harf ile başlanır.
  Yorumlar (52) Yorum Yaz Forumda Gör
  Türbanlı RAHİBE (Rahibe AK-İT) 4 yıl
  Hız aşırtma manyağı veya dingilizce kısaltmasıyla OC adlı zevat, dingilizce gibi dünyanın en vasat köle diline bilim dili diyor. İsminden zaten manda evladı olduğun anlaşılıyor, bak cahil mankurt bir dilin bilime uygun olup olmadığı o dilin yapısıyla ilgilidir. Bilimin temeli matematik olduğuna göre, bilim dili TÜRKÇE'dir. Zira TÜRK DİLİ, öğrenmeye dayalı güçlü ve gelişebilen bir dil olduğu için diğer dillerden üstün olduğu gibi, âdeta matematiğin şekil değiştirmiş hâli olduğundan bilime de en uygun dildir. Ayrıntısına girersek;

  Başka bir dilden Türkçe’ye çeviri yapan herkes sözlüğü açtığında, aralarında minik anlam farkları olan bir çok sözcüğün Türkçe karşılığında çoğu zaman aynı kelimeyi okur. Çünkü İngilizce, Almanca gibi diller kelimelerin zayıf ve gelişemeyen anlamlarını ezberlemeye, Türkçe ise bu anlamları bulup çıkarmaya, yani öğrenmeye dayalı güçlü ve gelişebilen bir dildir. Bu sebeple Türkçe’de anlamları sözlükteki tanımlar değil, kelimelerin cümle içindeki konumları belirler. Örneğin İngilizce-Türkçe sözlükte “sick”, “ill” ve “patient” ın karşısında hep “hasta” yazar. Bu bağlamda İngilizce’nin üç kat daha fazla sözcük içerdiği söylenirse bu doğrudur. Ancak, aradaki farkların Türkçe’de vurgulanamadığı söylenmeye kalkılırsa bu yanlış olur: “doktor falanca beyin hastası olmak”, “böbrek hastası olmak”, “Internet hastası olmak”, “filanca şarkının hastası olmak” arasındaki farkı her Türk bir çırpıda anlar. Bunun nasıl olabildiğini görmek zor değildir. Bir kalem alıp, alt alta:


  3 + 5 =

  12 + 5 =

  38 + 5 =


  yazmak, sonra da bunları toplamak yeterlidir. Hepsinde aynı “+ 5” yazdığı halde sonuçlar farklı çıkıyorsa, Türkçe’de de hepsinde aynı “hastası olmak” ifadesi geçtiği halde sonuçlar farklı olacaktır. Türkçe’nin az araç ile çok iş yapmasının sırrı matematikte yatar. 0 dan 9 a kadar 10 tane rakam, artı, eksi, çarpı, bölü dört işlem işareti ve bir ondalık ayracı virgül, yani topu, topu 15 simge ile sonsuz sayıda işlem yapılabilir. Türkçe de benzer özellikler gösterir. Türkçe matematiğe dayalı olmaktan da öte, neredeyse matematiğin kılık değiştirmiş halidir.

  Türkçe’deki herhangi bir fiilin çekiminin ve kelimelerin nasıl çoğul yapılacağının öğrenilmiş olması, henüz varlığı bile bilinmeyen, 5 yıl sonra Türkçe’ye girecek fiillerin nasıl çekileceğinin ve 300 yıl önce unutulmuş kelimelerin çoğullarının ne olduğunun biliniyor olması demektir. Bu tıpkı birinci dereceden 2 bilinmeyenli bir denklemin nasıl çözüleceği öğrenildiğinde, sadece x = 6, y = 23 olan denklemlerin değil, aynı dereceden bütün denklemlerin nasıl çözüleceğinin öğrenilmiş olması gibidir. Oysa söz gelimi İngilizce’de “go”, ” went” olurken “do”, “did” olur. Çoğul ekleri için de durum aynıdır: “foot”, “feet” olurken “boot”, “beet” değil “boots” olur. Bunun tutarlı bir iç mantığı yoktur, tek çare böyle olduklarının bellenmesidir.

  Türkçe’de ise, zayıf kelimeleri ezberlemek yerine gelişebilen güçlü dil kurallarını öğrenmek gerekir. Türkçe’de neredeyse istisna bile yoktur. Kurallar ise, bu dili icat eden Türklerin çok ileri düzey bir bilgiye sahip olduklarının bir kanıtıdır. Zira Türkçe'nin az araç ile çok iş yapmasının sırrı matematik temelli yapısında yatar.

  Türkçe'nin niye bilim dili olduğunu, bilimin temeli olan matematiksel yapıyı somut bir şekilde gösterebilmek için bu noktadan sonra, matematik olarak formülleri üzerinden anlatmak yararlı olacaktır. Bunu yapmanın en kolay yolu, bilgisayar sistemlerininde temeli olan ikili sayı sistemini kullanmak olduğundan yalnızca 0 ve 1 leri kullanmak yeterlidir. İzleyen örneklerde ve anlamında kullanılmışlardır.  KELİME KÖKÜ________ÇOĞUL EKİ________MATEMATİK İFADESİ
  ev________________________________________1.0
  ev____________________ler_________________1.1
  ler_______________________________________0.1


  Türkçe’deki bütün kelimelerin 2 bit olduğu varsayılabilir (ileride bit sayısı artacak). Tekil olan bütün kelimeler 1.0 (kelime kökü var; çoğul eki yok), çoğul olanlar ise 1.1 dir (kelime kökü var; çoğul eki var). Bu kural hiç değişmemek bir yana, öylesine güçlüdür ki Türkçe’de başka hiç bir dilde yapılamayacak bir şey yapılıp, olmayan bir kelimenin çoğulu dahi söylenebilir (0.1). Birisi karşısındakine sadece “ler” dediğinde, alacağı tepki: “anladık ler de, neler?” türünden bir cevap olacaktır. Bir şeylerin çoğulunun söylendiği bellidir de, neyin çoğulunun kastedildiği açık değildir.  VURGULAMA_______SIFAT KÖKÜ_______ZAYIFLATMA_______MATEMATİK İFADESİ
  __________________kırmızı____________________________0.1.0
  kıp_______________kırmızı____________________________1.1.0
  __________________kırmızı___________msı______________0.1.1
  kıp_______________kırmızı___________msı______________1.1.1


  Türkçe’deki sıfatların anlamını kuvvetlendirmeye veya zayıflatmaya yarayan bu kural da hiç değişmez. Hatta istenirse bu kurala uyan ama hiç bir sözlükte bulunmayan, hem kuvvetlendirilmiş hem de zayıflatılmış garip sıfatlar bile türetilebilir. “Güneş doğmazdan az önce ufuk kıpkırmızımsı (kıp + kırmızı + msı; ) bir renk aldı” dendiğinde, herkes neyin kastedildiğini anlayacaktır. Çünkü ayaküstü türetilen bu sıfat, hiç bir sözlükte yer almaz ama, bütün Türklerin çok iyi bildiği bu güçlü Türk dilinin kurallarına uygundur.

  Fiil çekimlerinde de işler farklı değildir. Burada zorunlu olarak kişi için 3, zaman için 2 bitlik gruplar kullanılacak. Çoklu bit grupları şunları ifade edecek:

  011 = ben
  010 = sen
  000 = o
  111 = biz
  110 = siz
  100 = onlar
  ————-
  00 = geniş zaman
  11 = şimdiki zaman
  10 = gelecek zaman
  01 = geçmiş zaman
  KÖK______YETERLİLİK______OLUMSUZ______ZAMAN______HİKAYE______RİVAYET______KİŞİ______MATEMATİK İFADESİ
  oku______(y)abil_______________________di__________________________________m__________1.1.0.01.0.0.011
  oku______(y)a_______________ma__________z______________________mış_________sın________1.1.1.00.0.1.010
  gel_________________________me_______(y)ecek______ti__________________________________1.0.1.10.1.0.000
  git_________________________me_________di___________________________________k_________1.0.1.01.0.0.111
  şaşır_____abil________________________ecek________ti_______________________niz________1.1.0.10.1.0.110
  bil__________________________________(i)yor________________________________lar________1.0.0.11.0.0.100


  Tabloda zaman ile ilgili küme 3 bit yapılıp geçmiş zaman “di’li geçmiş” ve “miş’li geçmiş” olarak ikiye ayrılabilir, soru bileşkeni için ayrı bir bit eklenebilir, emir ve şart kipleri de işin içine katılabilir ancak, sonuç değişmezdi.

  Cümleleri oluşturan öğelerin (özne, nesne, yüklem, vb…) sıralaması da rastgele değildir. Türk dilindeki cümleler, şiddeti giderek artan diziler halindedir. Bütün vurgu en sonda yer alan yüklem (fiil) üzerindedir. Diğer öğelerin önemi, yükleme olan yakınlık/uzaklık konumları ile belirlenir. Yükleme yakınlaşıldıkça önem artar. Gene matematiksel olarak ele almak gerekirse, cümleyi oluşturan her bir öğenin toplam öğe sayısı kadar haneden oluşan bir matematik değere sahip olduğu varsayılabilir. “Dün Ahmet camı kırdı” cümlesi 4 öğeden oluşmaktadır; o halde her öğe 4 haneli bir değere sahip olacak, ilk öğe en düşük, son öğe ise en yüksek değeri taşıyacaktır.  CÜMLE______MAT. DEĞERİ: 0001_________MAT. DEĞERİ: 0011_________MAT. DEĞERİ: 0111_________MAT. DEĞERİ: 1111
  1_____________Dün_________________________Ahmet__________________camı___________________________kırdı.
  2_____________Dün__________________________camı__________________Ahmet__________________________kırdı.
  3_____________Ahmet________________________dün___________________camı___________________________kırdı.
  4_____________Ahmet________________________camı__________________dün____________________________kırdı.
  5_____________Camı_________________________dün___________________Ahmet__________________________kırdı.
  6_____________Camı_________________________Ahmet_________________dün____________________________kırdı.  Tablodaki cümleler tek, tek ele alındıklarında:
  1. cümle: Dün Ahmet bir iş yaptı ve bu camı kırmakla sonuçlandı (sakar Ahmet).
  2. cümle: Dün kırılan camı başkası değil Ahmet kırdı (suçlu Ahmet!).
  3. cümle: Ahmet’in dünkü işi camı kırmak oldu (Ahmet'in dün yaptığı en önemli iş camı kırmak, yaramaz Ahmet).
  4. cümle: Ahmet camı herhangi bir zaman değil, dün kırdı (Ahmet başka zaman camı kırsa bu kadar kızmayacaklardı).
  5. cümle: Cam düne kadar sağlamdı, kırılmasının suçlusu ise Ahmet.
  6. cümle: Camı Ahmet zaten kıracaktı, bunu dün yaptı.


  Cümleyi oluşturan öğeler kesinlikle aynı kalırken (cam hep ‘i-ı’ haliyle ‘camı’ olarak kaldı; fiil hep 3. tekil şahıs, di’li geçmiş zamanda çekildi, vb.) sadece yerlerinin değişmesi cümlelerin anlamlarını da değiştirdi. Her cümlede 0011, 0001’den daha fazla, 0111 bu ikisinden daha fazla, 1111 ise hepsinden daha fazla önem taşıdı. Anlamı belirleyen de zaten her bir öğenin matematik değeri oldu.


  Kelimelerin güçsüz anlamlar taşıdığı zayıf dillerde, zaman belirtecinin (dün) yeri değiştirilerek elde edilebilecek 2 çeşitlemenin dışında diğer anlamları vermek için kip değiştirmek (edilgen kip – passive mode kullanmak) veya araya açıklayıcı başka kelimeler eklemek gerekir. Türk dilinde her kelime güçlü bir anlam taşıdığı için, her Türk bir cümlenin diğerinden farkını derhal anlar. Zayıf dilleri konuşan yabancılar bu durumu anlayamadıklarından dolayı güçlü bir dil olan Türk dilini konuşmakta ve kelimelerin cümleye kattığı anlamı öğrenmekte zorluk yaşarlar. Ancak bu zorluğu aşabilen ve matematikten anlayan aklı başında kişiler, Türkçe'yi öğrendikçe, kendi dillerinden çok daha gelişmiş bir dille karşı karşıya olduklarını görür ve Türk diline olan hayranlıkları daha da artar.  "Türklerin kısa cümlelerle düşündüğü, konuşma anında ise bu kısa cümleleri çeşitli yollarla birbirine bağlayarak karmaşık yapılar kurduğu görüşündeyim. Bu “cümle bağlama eğilimi” akıl almaz derecesinde güçlü oluyor. Türk dilinde ortaya çıkan dilsel yapılar, insan zihninin üstün olanaklarını en güzel şekilde yansıtıyor. Farklı dil gruplarına ait birçok dili incelediğim halde şimdiye kadar hiçbir dilde beni Türkçe’deki karmaşık cümle yapıları kadar büyüleyen bir yapıya rastlamadığımı söyleyebilirim. Biraz duygusal olmama izin verirseniz, bazen kendime “keşke Chomsky de gençliğinde Türkçe öğrenmiş olsaydı” diyorum. Eminim o zaman çağdaş dil bilim ezbere dayalı gelişemeyen İngilizce’ye göre değil, sonsuz gelişme kapasitesine sahip Türkçe’ye göre şekillenmiş olurdu…"
  Türkçe Hakkındaki Görüşlerim kısaca bunlar (Johan Vandewalle)
  Senin gibi kişilik adını dingilizce koyan batı özentisi şuursuz mankurtların neden aptal, benim gibi Türk dilini hakkıyla konuşan şuurlu Türk gençliğinin ise neden daha zeki olduğunun tescilini Uluslararası Çocuk Dili Araştırmaları Derneği adlı kuruluş Berlin'de açıkladı. Türkçe, son yıllarda dünyada üzerinde en çok araştırma yapılan dillerin başında gelmektedir. Türk dilinin yapısı, mantığa uygunluğu ve dilin ezberlenerek değil, mantık yürütülerek öğrenilmesi bilim adamlarını Türk dilinin mükemmelliği konusunda hayrete düşürmektedir. Türk dilinin bilim (matematik) temelli yapısının büyük bir hayret ve beğeni ile incelendi ve bir dilin nasıl bu kadar sağlam bir mantığa, bilimsel mükemmeliyete sahip olabileceği düşüncesinin Türklere ve Türk diline karşı hayranlık (yanı sıra kıskançlıkta) uyandırıyor. İşte bu araştırmaların bir sonucunu; Türk çocuklarının, sınıfta diğer çocuklara nazaran yaşlarının ötesinde zeka ve kavrayış kabiliyetleriyle dikkat çekmesi nedeniyle bunun sebebini dikkatle araştıran Almanya'da açıklandı. Almanya’nın başkenti Berlin’de 10. toplantısını yapan Uluslararası Çocuk Dili Araştırmaları Derneği; Türk dilini öğrenerek büyüyen Türk çocuklarının zekâ seviyesi ve kavrayış kabiliyeti olarak diğer çocuklardan daha önde olduklarını ortaya koydu. Uluslararası Çocuk dili araştırmalarında Türk çocuklarının 2, en geç 3 yaşına kadar kendi dillerini dil bilgisi kurallarını da yerli yerinde kullanarak mükemmel biçimde kullandıklarını, bu kabiliyet Alman çocuklarında ancak 5 yaşınlarında başlarken, Araplarda ise 12 yaşın üzerine kadar uzayabildiğini tespit etti. İnsanın hayatı boyunca kat edebileceği mesafenin önemli bir kısmı bu dönemde alındığına dikkat çekerek, çocuk gelişiminde ilk 3 yaşın önemi vurgulandı ve Türk çocuklarının çok büyük bir avantaja sahip olduğu sonucuna vardı. Türk dili üzerinde araştırmalar yapan Dil bilim uzmanı Klan Delius, Türk dilinin zekâyı geliştirmesini açıklarken legoyu örnek gösterdi. Türk dilinin yapısındaki şahıs ve zamanı belirleyen eklerdeki mükemmel düzenin lego taşlarının yan yana dizilmesine benzeterek, Türk dilinin diğer diller gibi ezberlenerek değil mantık ve muhakeme yoluyla öğrenilen bir dil olmasından dolayı, Türk çocuklarının günlük hayatta ihtiyaç duyduğu pratik zekâ ve muhakeme kazanımını Türk diliyle sağlayarak, diğer çocuklara oranla zekasının çok daha önce gelişmeye başladığını bildirdi. Bu araştırmalar sonucunda Avrupa'da Türklerle evli olan Avrupalı annelerde çocuğuna Türkçe öğretme ve evde Türkçe kullanılmasını teşvik ediyor. Çünkü matematik gibi kurallı bir dil olan Türkçe şuurlu ve iyi öğrenildiği taktirde gündelik hayattaki işlerden, zor bilim dallarına kadar diğer çocuklara oranla çok daha önde başlayarak kolay kavrama yeteneği kazandığı gibi başka dilleride öğrenmesi daha hızlı oluyor. Türklere öz yurdunda, manda siyasetçileri ve mütareke basını yoluyla diğer alçak seviyedeki dil ve kültürlerin kucağına balıklama atıklatıp, Türklerin Türklükten uzaklaşıp mankurtlaştırılarak gerilemesi sağlanırken, Türklüğün mevcut yüksek değerleri Türk düşmanı asalak batılı orman kavimleri tarafından bile kullanılarak yükselmeye çalışıyor. Ey Türk gençliği, seni asimetrik psikolojik savaşa (mankurtlaştırmaya) maruz bırakarak hiç bir mantıklı açıklaması olmayan bu kendine karşı komplesksinden ve batı hayranlığından kurtulup özüne dönmelisin. Unutma Yüzde yüz Türk olduğun gün cihan senindir. ULU TÜRK BAŞBUĞU ATATÜRK'ün dediği gibi Yüksek TÜRK! Senin için yükselmenin hududu yoktur.. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Esen kalın
  H.B.V 4 yıl
  Menü tuşu yok mu
  Marrusia (Marrusia ) 4 yıl
  Acikcasi ilk ciktiginda artik alamayiz,yurtdisindan 2000 seviyesine eylul ekim kasim gibi alirim tabi home tusuna bagli ucarsa home tusu bizimle degilsin sammy
  aydinsukru (Aydın ) 4 yıl
  çöp iphone 7 nin yanına yaklaşamaz tasarımda
  Evet.  Çöp İphone 7'nin, yanına yaklaşamaz tasarımda. İPhone 7 kadar rezalet bir hale getirmek için ciddi çaba sarfetmek lazım zira.
  Marrusia (Marrusia ) 4 yıl aydinsukru
  IP7 nin tasarimi evet daha iyi cerceve orani %1 cift kamera igrenc duruyor,bos is su 2 kamera sadece tatmin oluyor millet performansina sozum yok ip7 ninde tasarim rezil cop
  mustafasc 4 yıl
  Genel kanı tasarım beğenilmemiş ama ben tasarımı çok beğendim. Home tuşsuz şahane olmuş.
  f1on3 (mustafa bal) 4 yıl
  Şu usb type c s7 edge de de olsaydı ne olurdu ha zalımm samsung
  muratkaya (Murat KAYA) 4 yıl (düzenlendi)
  Teknoloji haberi altında dilbilgisi kavgası... Her konudan bir kavga çıkarmak bizim işimiz, insan gibi konuşmayı, medenice tartışmayı öğrenemedik. Adam 'şey'i ayrı yazmamışsa burada şov yapacağına adama özel mesaj at... Ama yok, illa ki artistlik yapacak.
  DigitalWorld (ilker öztürk) 4 yıl muratkaya
  Yok ya. Bizden artık artist de çıkmıyor.
  xboxmeraklisi (Maldit Rivaldo) 4 yıl
  Dizayn olarak alt çizgiler olsun hoparlör olsun aynı benim S7 ama az kalın gibi ve geliştirilmiş edge ekran söz konusu. IPS ışık oldukça yüksek. Bence bu S8.
  mustafasc 4 yıl xboxmeraklisi
  Ben de S7 Samsung un sanıyodum meğer seninmiş S7
  Yorum Yaz Forumda Yanıtla
  Nasıl eklemek istersiniz?
  ANLIK GÖRÜNTÜLEMELER
  1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü

  GENEL İSTATİSTİKLER
  11506 kez okundu.
  50 kişi, toplam 52 yorum yazdı.

  HABERİN ETİKETLERİ
  samsung, akıllı telefon ve
  Sorgu:
  Önceki ve Sonraki İçerikler
  Daha Yeniler 4 yıl Yüzde yüz yerli helikopter için dev adım 4 yıl Blizzard konsolda klavye seti kullanımına karşı çıkıyor 4 yıl Bitcoin Çinli yetkililerin kıskacında 4 yıl SpaceX her iki haftada bir uzaya roket gönderecek 4 yıl Samsung Galaxy TabPro S2 daha güçlü olacak 4 yıl Ülkemizde Samsung telefonlarının güncelleme planı belli oldu 4 yıl Intel Core i7-7700K 7.0 GHz’te çalıştırıldı, i3-7350K ile 5GHz 4 yıl Divergent 3D ile Peugeot markası el sıkıştı 4 yıl 2019 Porsche 911 testler esnasında görüntülendi 4 yıl Google Haritalar artık gerçek zamanlı önerilerde bulunacak 4 yıl Trump’ın vergi tehditlerine karşı en güçlü otomobil üreticisi Tesla 4 yıl Apple, hoparlöre dönüştürülebilen kulaklıkların patentini aldı 4 yıl Ryzen ailesinin satış tarihi açığa çıktı! [GÜNCELLEME] 4 yıl iPhone 8 üretimi erken başlıyor iddiası 4 yıl BlackBerry, şirketler için geliştirdiği güvenli mesajlaşma sistemini kullanıma sunuyor 4 yıl Vizio’ya kişisel bilgileri satmaktan ceza 4 yıl Fallout Shelter, artık Xbox One ve Windows 10’dan oynanabiliyor 4 yıl Mobil internet kullanımı 2021 senesine kadar 39 kat artacak 4 yıl Yeni Marvel dizisi Iron Fist'in fragmanı yayınlandı 4 yıl Kanserle mücadelede yeni bir ilaç deneniyor: sonuçlar çok olumlu 4 yıl GÖRÜNTÜLENEN Samsung Galaxy S8'i çalışırken gösteren ilk fotoğraf ortaya çıktı Sonraki Dünyanın en eski emojisi 17. yüzyıldan kalma bu simge olabilir 4 yıl Huawei Mate 9 inceleme "En iyiyi arayanlar için çift kameralı telefon" 4 yıl Intel, Ryzen ailesi için hazırlık yapıyor olabilir [GÜNCELLEME] 4 yıl 18 milyon iOS kullanıcısı tehdit altında 4 yıl Facebook’un yalan haber filtresi artık Fransa'da da kullanılacak 4 yıl Google AMP sayfalarında artık orijinal adresler yer alacak 4 yıl Tesla’nın dev batarya tesisi 15.000 eve enerji sağlayabilir! 4 yıl Ulaştırma Bakanı, Adil Kullanım Kotası'nın mayıs ayında kaldırılmaya başlanacağını yineledi 4 yıl ABD yargısı FBI’ın Gmail hesaplarına erişmesine izin verdi 4 yıl LG G6'nın basın davetiyesi büyük ekran ve ince bir çerçeveye işaret ediyor 4 yıl ABD donanması hava araçlarını yakalamak için yeni bir sistem kullanacak 4 yıl Tesla Model X aldı çiftlikte traktör olarak kullanıyor [Video] 4 yıl Microsoft, Windows 10'un yeni uyarlanabilir arayüzü Andromeda üzerinde çalışıyor 4 yıl Jawbone tüketici pazarından çekiliyor 4 yıl Netflix’in çevrimdışı izleme özelliği davalık oldu 4 yıl Apple, kulaklıklar için yeni bir bağlantı girişi geliştiriyor 4 yıl Xiaomi'nin 10nm'lik amiral gemisi yonga seti Pinecone V970 detaylandı 4 yıl Fallout 4, yüksek çözünürlük DLC’sine kavuştu 4 yıl "Uçan Araba" geliştirmek isteyen Uber, NASA mühendisini işe aldı 4 yıl Yüze yakın teknoloji devi Trump'a karşı açılan davaya destek çıktı Daha Eskiler
  Yeni Haber
  şimdi
  Geri Bildirim