Anlık Bildirim

Ünlüleri avladığınız Shooting Stars indirmeye sunuldu

Noodlecake Games elinden çıkan shooting tabanlı yeni oyun Shooting Stars, ünlü isimleri kadrosuna katarak ilgi çekmeye çalışıyor. 

Bloodyiron ortaklığında geliştirilen oyun sonsuz koşu tarzında ve önünüze çıkan herşeyi vurup yokettiğiniz bir hikayeyi konu ediniyor. Dünyayı istila eden uzaylılar oyunda çeşitli kılıklara giriyor. 

Örneğin Justin Blieber, PewDerPie, Kanye East gibi ünlüler isim değiştirerek karşımıza boss olarak geliyor. 20 adet ünlü bossa karşı mücadele verdiğiniz oyunda iki farklı mod mevcut. 

Card Hunt modunda bölüm sonu bosslarından düşen kartları toplamanız ve koleksiyonu tamamlamanız gerekiyor. Daily Challenge ise günlük olarak ortaya çıkan bossu öldürdüğünüz ve diğer oyuncularla aynı ganimeti paylaştığınız bir mod. 

Oyunda pek çok güçlendirme, silah ve saldırı çeşidi yer alıyor. Ayrıca her bölüm rastgele oluşturuluyor ve aynı düşmanlar karşınıza çıkmıyor. Arka plan müzikleri ile heyecanı artırmayı hedefleyen oyun Android için 2TL, iOS için 2.6TL.Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim