Anlık Bildirim

WP8 uyumlu internet tarayıcısı Surfy güncellendi

Outcoder adlı geliştirici tarafından Windows Phone 8 işletim sistemli cihazlar için hazırlanan internet tarayıcı uygulaması Surfy, yeni özelliklerle 3.1 sürümüne güncellendi.
Windows Phone için en sezgisel ve en zengin özelliklere sahip web tarayıcısı olarak lanse edilen Surfy, parmak hareketiyle birden fazla web sitesini görüntüleyebiliyor, linkleri yeni sekmelerde açabiliyor, tam ekran okuma desteği veriyor, gizli gezinme özelliğini barındırıyor, resimleri kaydedebiliyor ve konuşma dili özelliğiyle sayfaların sesli olarak dinlenmesine imkan tanıyor. Yayınlanan 3.1 güncellemesiyle geçmiş içerisinde arama yeteneği kazanan uygulama, ayrıca sallama hareketiyle yenileme yapabiliyor, direkt olarak başlangıçta gizli tarama açabiliyor, yeni simgelere kavuşuyor, e-posta, SMS, Facebook, Twitter ve LinkedIn temelli paylaşım yapabiliyor, belirli sekmeler için masaüstü modu ataması yapabiliyor ve metin üstünde konuşma özelliği artık ücretsiz olarak sunuluyor.
Surfy bazı limitlemelere sahip ücretsiz versiyonuna buradan, 4 TL'ye satılan ücretli versiyonuna ise buradan ulaşabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim