Anlık Bildirim

Xiaomi akılı kapı kilidi duyuruldu

Akıllı ve güvenli kapı kilitlerine iyi bir bütçe ayırdıysanız Xiaomi iştiraki Green Rice tarafından satışa sunulan Aqara Smart Door Lock S2 Pro ilginizi çekebilir.

Nesnelerin İnterneti sektöründe lider firmalardan birisi haline gelen ve aylık 40-50 milyon arasında akıllı cihaz satışı yapan Xiaomi ekosistemini büyütmeye devam ediyor. Firma son olarak akıllı bir kapı kilidi duyurdu.

Aqara Smart Door Lock S2 Pro özellikleri ve fiyatı

Xiaomi’nin zincir iştiraklerinden birisi olan Green Rice markasıyla piyasaya çıkan Aqara Smart Door Lock S2 Pro modeli, üst seviyeye yönelik özellikleri ile önceki iki modelden farklılaşıyor.

Piyasadaki rakiplerin aksine modelde bir kamera yer almıyor. Kilidin dikkat çeken noktası parmak izi sensörü. Kapı kolunun başlangıç kısmında yer alan parmak izi okuyucu 360 derecelik tarama açısına sahip ve 0.5 saniye içerisinde tarama yapabiliyor.

Ev sahibi kilidi kimin açmasına izin veriyorsa onların parmak izini sisteme tanıtması yeterli oluyor. Ayrıca fiziksel anahtar yanında şifre ve elektronik anahtar ile de kapıyı açabiliyorsunuz.

Kapı kilidinde 8 farklı alarm mevcut. Yanlış parmak izi okunduğunda, anahtar deliği zorlandığında, farklı cisimlerle açmaya çalışıldığında, anahtar içeride unutulduğunda veya kilitlenmediğinde alarm devreye giriyor. Kilit ise global 6068 standardına uyumlu.

Mobil uygulama ile sistemin kontrol edilebildiği akıllı kapı kilidi ayrıca Mijia akıllı ev ekosistemi ile entegre çalışıyor. Örneğin kapı kilidi açıldığında ışıkların yanması veya kapandığında sönmesi gibi pek çok akıllı ev cihazını entegre edebiliyorsunuz. Aqara Smart Door Lock S2 Pro modeli 360$ fiyat etiketine sahip.

 
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim