Anlık Bildirim

Metaverse’deki sanal mağaza sayısı artıyor

Due Dilly, metaverse evreninde adım atacağını duyurdu. Metaverse evreninde Due Dilly'nin sporcu kartları satılacak.                                                   

Due Dilly, metaverse üzerinden satış yapacak

Teknoloji dünyasının en önemli gündemlerinden birisi de son dönemdeki NFT ve metaverse olmuş durumda. Özellikle de büyük şirketlerin bu alana ilgisi, sektörün daha geniş kitlelere ulaşmasına olanak tanıyor. Bu şirketlerden birisi olan Due Dilly, metaverse'deki ilk yerel spor kartı mağazasını tanıtmak için metaverse’de arazi satın aldı.

Due Dilly, Metaverse Mağazası Üzerinden Satış Gerçekleştirecek

Önemli spor anlarını NFT halina getirerek ölümsüzleştiren Due Dilly, mobil ve web üzerindeki satışlarını genişleterek metaverse’de taşıyor. The SandBox üzerinden alınan bu arazi, sanal gerçeklikte veya sadece bir ekranda olsun, gerçek dünya ile kripto dünyası arasında köprü kurmayı vaat ediyor.

Diğer taraftan sektöre Samsung, Adidas ve Microsoft gibi şirketlerin yanı sıra küresel kurum ve kuruluşların dahil olması, ilerleyen dönemde bu tür mağazaların gerçek hayata entegrasyonunu artırmak için çalışmaların artacağını gösteriyor.
 
Metaverse'deki bu tüm fırsatları göz önüne aldığımızda, özellikle spor ve NFT kartı meraklıları için yeni alanlar ve heyecan daha yeni başladı diyebiliriz.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim