Metaverse Haberleri

Kategori
Son dakika metaverse haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm metaverse gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
5 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 131 HABER 1 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 1 İÇERİK

Güncel Metaverse Haberleri 📰

Son dakika metaverse haberleri de dahil olmak üzere metaverse ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 1 galeri ve 129 adet metaverse haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 7 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

metaverse İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel metaverse haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Milyar dolarlık metaverse platformunu günlük 38 kişi kullanıyor haberi ile Phil Spencer metaverse kavramını eleştirdi haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Metaverse’deki arazi satışlarının ticaret hacmi düştü iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Nike’tan Metaverse için yeni marka başvurusu: SWOOSH başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Metaverse Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son metaverse haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Metaverse Hakkında 🥽

Metaverse veya Türkçe tabiriyle sanal evren, geleneksel kişisel bilgisayarların yanı sıra sanal ve artırılmış gerçeklik cihazları aracılığıyla kalıcı çevrimiçi 3 boyutlu sanal ortamları destekleyen, İnternet'in varsayımsal bir yinelemesidir.

Metaverse hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Metaverse arsa nasıl alınır?Metaverse nedir?

Metaverse Haberleri ile İlgili Aramalar

web 3.0 mbox coin nedir metaverse arsa satın al
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim