Anlık Bildirim

Galatasaray ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor

Galatasaray, Türkiye'nin ilk spor kulübü tarihi hakkında NFT oluşturan ilk kulüp olacak. Kulüplerin taraftar tokenlerinin ardından şimdi de NFT'leri teker teker gündeme geliyor.

Galatasaray NFT çıkarıyor Tam Boyutta Gör

Galatarasay Spor Kulübü, tarihinin önemli olaylarını vurgulayan NFT’lerini piyasaya sürüyor. Kulübün kurucusu ve bir numaralı üyesi olan Ali Sami Yen ile başlayacak olan NFT, sezon boyunca devam edecek. 1 Ekim tarihinde halka arz edilecek ilk NFT koleksiyonu ile birlikte, sezon boyunca kulübe bağlı önemli tarihlerde altı koleksiyon daha arz edilecek.

Ek olarak taraftarlar, Galatasaray Spor Kulübü’nün benzersiz anlarla dolu tarihini vurgulayacak NFT koleksiyonları, kulüp tarihindeki dönüm noktalarını ve kupalarını konu alacak bu koleksiyonlar ile Galatasaray kulübünün mirasına katkıda bulunulabilecek.

Galatasaray Spor Kulübü, sosyal medya hesaplarından yeni NFT’lerin kısa bir film ile ön duyurusunu gerçekleştirdi. Galatasaray Türkiye’nin ilk NFT Koleksiyonu projesini hayata geçirmek adına global markalarla iş birliğine gitti. Tüm dünyada kulüplerin ve futbol efsanelerinin hikayelerini görsel ve özel video içeriklerle hayranlarıyla paylaştığı ve onları tarihlerinin en değerli anlarını dijital ortamda toplamaya davet ettiği yeni bir NFT konsepti yaratan Capital Block iş birliği ile piyasaya arz edilecek.

Galatasaray NFT çıkarıyor Tam Boyutta Gör

Bunlara ek olarak Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu, Türkiye’de piyasaya sürülen ilk spor kulübü tarihi NFT koleksiyonu olma özelliğinin yanı sıra, dünyada da ilklerden biri olduğunu da belirtelim.

İlk bölümü 1 Ekim’de arz edilecek olan ve Legendary, Mythical ve Iconic bölümlerinden oluşacak olan Ali Sami Yen NFT Koleksiyonu arkasında ilgili görsel ile özel video içeriği olacak ve bölüme bağlı olarak içerikler farklılaşacak. Her bir drop, nadirliğine bağlı olarak farklı değerlere sahip olacak. Ali Sami Yen Koleksiyonuna dahil aşağıdaki NFT’lerin arz tarihleri ise şöyle:

  • Legendary: 1 Ekim 2021
  • Mythical: 8 Ekim 2021
  • Iconic: 15 Ekim 2021
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim