Anlık Bildirim

GitHub'a video yükleme özelliği geldi

Yazılım projeleri için web tabanlı bir depolama hizmeti sunan GitHub'a artık video yüklenebilecek. Şirket yeni özelliği hem web sürüm, hem de uygulamalar için kullanıma sundu.

GitHub'a video yükleme özelliği geldi Tam Boyutta Gör

GitHub, platformda tüm kullanıcılar için video yükleme seçeneğini etkinleştirdiğini duyurdu. Geliştiriciler, video dosyalarını hem hizmetin web sürümünde hem de Android ve iOS için GitHub mobil uygulamalarında mp4 ve mov formatlarında yükleyebilecekler.

Üçüncü taraf video sitelerine gerek kalmayacak

İnovasyonun amacı, geliştiricilerin, proje ekibinin üyeleriyle programlamadaki sorunlu noktaları paylaşmalarına ve uygulamaların çalışmasındaki hataları belirlemelerine, proje bağlamını paylaşmalarına, kod incelemeleri hakkında geri bildirim sağlamalarına, güncellemeleri paylaşmalarına, uçtan uca iş akışlarını aktarmalarına ve diğerler kullanıcılarla görsel olarak etkileşimde bulunmalarına olanak sağlamak.

Artık geliştiriciler, karmaşık kod değişiklikleri hakkında daha ayrıntılı bilgileri meslektaşlarıyla paylaşmak için hizmetin tüm bölümlerine videolar yerleştirebilecek, kodla ilgili adım adım talimatlar sağlayarak, üçüncü taraf video depolama kaynaklarına bağlı kalmadan işlerini yürütebilecekler.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim