Anlık Bildirim

Google Görevler kenar çubuğu artık daha işlevsel

Google, Workspace uygulamalarının web kenar çubuğunda yer alan Görevler'i daha kullanışlı hale getirdi. Görevler artık belirlenen listelere daha hızlı erişim için favoriler özelliğine sahip.
2

Google Görevler kenar çubuğuna yeni özellikler eklendi Tam Boyutta Gör

Google Görevler, çok fazla kullanıcıya sahip değil ve şirket daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesi için kenar çubuğunun yeni bir sürümünü yayınladı ve birkaç yenilik ekledi. Yeni sürüme bakıldığında favori öğeleri ekleme özelliği dikkat çekiyor.

Google Görevler yeni özelliklerine kavuştu

Gmail, Dokümanlar ve diğer Workspace uygulamalarının web kenar çubuğunda bulunan Google Görevler'de, daha kullanışlı hale gelmesi için birkaç küçük değişiklik yapıldı.

Yapılan ilk değişiklik tüm listelerin tek seferde görünmesini sağlamak olarak görülüyor. Kullanıcı, tüm listelere tek yerden kolayca erişebilecek ve o an için ilgilenmeyeceği listeleri daraltabilecek. Bu sayede kullanıcılar, dikkatlerini tek konu üzerinde toplayabilecek. Ayrıca her listenin başlığının yanındaki düğmeden görevler, kenar çubuğunun altındaki düğmeden de yeni listeler eklenebilecek.

Google Görevler'e eklenen bir diğer özellik olan yeni favoriler sekmesi sayesinde ise önemli görülen listelere çok daha kolay erişim sağlanabilecek.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim