2011 yılında The Stanley Parable’ın yayınlanması ile birlikte oyunun sizle iletişim içerisinde olduğu daha interaktif oyunlar birden popüler oldu. Ardından da bu tarzda birçok oyun çıktı. Bu iletişim olayını kısaca özetlemek gerekirse, oyundaki anlatıcı size bir şey yapmanızı söylüyor ancak onu dinleyip dinlememek size kalmış. Anlatıcı da sizin hareketlerinizi yorumlamaya başlıyor ve ortaya oyuna göre ya felsefi konuşmalar ya da eğlenceli anlar çıkıyor. The Stanley Parable felsefe ile eğlenceyi biraz karıştırmaya çalışmıştı. Her ne kadar şahsi olarak pek sevmediğim bir oyun olsa da onun çıkışı ile birlikte birçok başarılı oyun daha yatımıza girdi. Örneğin bugün önerdiğimiz mobil oyun olan There Is No Game: Wrong Dimension.
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Draw Me A Pixel'in yaptığı macera oyunu There Is No Game: Wrong Dimension, geçtiğimiz aylarda mobil cihazlar için çıkış yapan bir oyun. Daha öncesinde ise PC için yayınlanmıştı. There Is No Game: Wrong Dimension temelde The Stanley Parable ile aynı oyun. Dördüncü duvarı yıkan, bir oyunun içerisinde olduğunuzu size hissettiren bir yapım. İsminden de anlaşılabileceği gibi ortada bir oyun yok. Yani en azından oyun bir süreliğine oyun öyle davranıyor. Daha oyunun menüsünden de oyun başlıyor aslında.
Oyunun oynanış kısmı aslında daha çok point and click tarzında ama yer yer farklı oynanış mekanikleri de bulunuyor. Oyunun asıl keyifli olduğu kısmı dördüncü duvarın yıkılması olduğu için ne yazık ki o konuda pek bir şey anlatamıyorum. Bu yüzden direkt sizin deneyimlemeniz daha iyi.
There Is No Game: Wrong Dimension, şu anda App Store’da 46,99 TL’ye, Google Play’de ise 50,99 TL’ye satılıyor. Yurt dışı fiyatı ise 4,99 dolar. Fiyatı aslında uygun ancak dövizden dolayı bizde biraz pahalı. Oyun yeni çıktığı için yakın zamanda öyle büyük bir indirim olmaz. Ancak yakın zamanda 30 TL civarına düşebilir. Düştüğü zaman da kaçırmamanızı tavsiye ederim. Size mobil cihazınızda yaklaşık 5 - 6 saatlik güzel eğlence sunacaktır.
There Is No Game: WD
Games
$4.99
719,1 MB
There Is No Game: WD
Draw Me A Pixel
Macera
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.