Anlık Bildirim

Harry Potter: Sihir Uyanıyor erken erişime açıldı

Harry Potter: Sihir Uyanıyor oyunu evrendeki pek çok sevilen dinamiği tecrübe edebileceğiniz animasyon tarzında bir stratejik kart oyunu. Oyun erken erişime açıldı. 
Harry Potter: Sihir Uyanıyor Tam Boyutta Gör
Harry Potter evreninin merakla beklenen Hogwarts Legacy öncesinde Warner Bros. hayranlara farklı bir tecrübe yaşatmak için Harry Potter: Sihir Uyanıyor oyununu geliştirdi. Çin’de yayında olan oyun artık Batı dünyasında da erişime açılıyor.

Harry Potter: Sihir Uyanıyor neler sunuyor?

Harry Potter: Sihir Uyanıyor biraz daha animasyon ögeleri barındıran kart koleksiyonu ve rol yapma oyunu. Oyun Hogwarts Savaşı'nda Voldemort'un yenilmesinden 10 yıl sonrasını anlatıyor. Hogwarts'ta bir birinci sınıf öğrencisi rolünü üstlenerek kartları toplamanızı ve farklı etkinliklere katılmanız gerekiyor.

Oyunda farklı yaratıklarla savaşarak kendinizi geliştirirken diğer oyuncularla düello da yapabiliyorsunuz. Ayrıca birlikte oyun da mümkün. Kartlarınız sihirde ustalaşırken Quidditch gibi etkinliklerde becerilerinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyun Android tarafında erken erişimde ancak iOS tarafında henüz bir bilgi yok.

Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Harry Potter: Sihir Uyanıyor Warner Bros. International Enterprises Stilize Ücretsiz

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim