Anlık Bildirim

Help Steps ve Trabzonspor arasında iş birliği: Adım atarak kulübünüze destek olabilirsiniz

Adımları maddi desteğe ve sosyal faydaya dönüştüren yerli girişim Help Steps, Trabzonspor ile iş birliğini duyurdu. Adımlarınızı Trabzon spor için madde desteğe dönüştürebilirsiniz.

Help Steps ve Trabzonspor arasında iş birliği Tam Boyutta Gör

Atılan adımları sosyal desteğe dönüştüren yerli girişim Help Steps, üç büyüklerin ardından Trabzonspor ile iş birliğine gittiğini duyurdu. Trabzonspor taraftarları, adım atarak kulübüne madi destek sağlayabilecek.

Help Steps, adım sayısı ve bisiklet sürüş bilgilerinizi ücretsiz olarak HS puanına dönüştürüyor. HS puanları ile sivil toplum kuruluşlarına ve spor kulüplerine maddi destek verebiliyorsunuz. Ahbap, Kızılay, Tema, Unicef, Türk Eğitim Vakfı, UCİM, SMA-DER, HAÇİKO gibi 28 STK’nın, spor kulüpleri ve bireysel yararlanıcıların bulunduğu Help Steps platformunda şimdiye kadar toplam 175 milyar adım bağışlandı.

Help Steps ve Trabzonspor arasında iş birliği Tam Boyutta Gör

Kullanıcıların tanıdıkları ile rekabet edebilmesi için kişi profillerinde günlük ve aylık adım bilgilerine yer veriliyor. Eklediğiniz arkadaşlarınız arasında rekabet başlatabilir ve ne kadar adım bağışladığını görebilirsiniz.

Help Steps nasıl kullanılır?

Help Steps uygulamasını indiren kullanıcılar cep telefonları cebindeyken tüm gün her zamanki gibi yürüyor, bisiklete biniyor veya koşuyor. Bu adımlar aynı zamanda bir adımsayar olan Help Steps uygulamasında birikiyor. Ardından akşam saat 24.00 olmadan kullanıcılar uygulamaya girip ‘Adımlarımı HS’ye çevir’ butonuna basıyor ve kısa bir reklam izliyor. Adımları HS puanına dönüşen kullanıcılar bu puanları isterse biriktiriyor ya da ihtiyaç sahibi bireysel yararlanıcılara, sivil toplum kuruluşlarına veya spor kulüplerine bu uygulama üzerinden bağışlıyor.

Help Steps Help Steps Help Steps Help Steps Health & Fitness Ücretsiz 77,3 MB

Help Steps Help Steps Help Steps Help Steps Pyua Dijital Yazilim San. ve Tic. A.S. Sağlık ve Fitness Ücretsiz

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim