Anlık Bildirim

Instagram, hikayelere yeni interaktif etiketler ekliyor

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, kendini geliştirmeye devam ediyor. Uygulama, yakın bir zamanda hikayelere dört yeni interaktif etiket ekledi. İşte gelen yeni etiketler:
Instagram, hikayelere yeni interaktif etiketler ekliyor Tam Boyutta Gör
Instagram, geçtiğimiz günlerde algoritmasını güncellemiş ve orijinal içerik oluşturucularının içeriklerini daha çok öne çıkarılmasını sağlamıştı. Yakın bir zamanda da hikayeleri geliştirmek için Instagram, yeni interaktif etiketler tanıttı. Kullanıcılar artık bu etiketleri kullanarak hikayelerde müzik ve kesmeler yayınlamak için birden fazla seçeneğe sahip olacak.

İşte Instagram hikayeler için gelen yeni etkileşimli etiketler:

Gelen yeni etiketlerden biri Kendi Müziğinizi Ekle etiketidir. Bu etiket ile ruh halinize uygun en sevdiğiniz şarkıyı paylaşmanıza veya yeni bir müzik bulmanıza olanak tanınmakta. Bu amaçla Instagram, yeni albümü Radical Optimism'i tanıtmak için Dua Lipa ile ortaklık kurdu. Albümdeki şarkıların çoğu şu anda bu şekilde kullanıma açık. 

Instagram, hikayelere yeni interaktif etiketler ekliyor Tam Boyutta Gör
Gelen etiketlerden bir diğeri ise çerçeve etiketleridir. Çerçeveler etiketi galerinizden seçtiğiniz her fotoğrafı anında baskıya dönüştürür. Çerçeve içindeki içeriği takipçilerinizin görüntüleyebilmesi için ise telefonlarını sallaması gerekecek.
Instagram, hikayelere yeni interaktif etiketler ekliyor Tam Boyutta Gör
Gelen yeni etiketler arasından en dikkat çekeni Açığa Çıkarma etiketi olabilir. Bu etiket ile arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin ortaya çıkarması için gizli bir hikaye paylaşabilirsiniz. İçeriği görmelerinin tek yolu ise size mesaj göndermektir.
Instagram, hikayelere yeni interaktif etiketler ekliyor Tam Boyutta Gör
Gelen etiketlerden sonuncusu ise Cutouts. Bu etiket, film rulonuzdaki bir videonun veya fotoğrafın herhangi bir bölümünü bir çıkartmaya dönüştürür ve bu çıkartma, daha sonra bir hikayeye uygulanabilir. Bir kesit oluşturulduktan sonra ise bu kesitler gelecekte kullanılmak üzere kolayca erişilebilen bir çıkartma tepsisine de kaydedilmekte.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim