Anlık Bildirim

Macera oyunu NUTS, Apple Arcade'e geliyor

Tek oyunculu ve gizemli bir gözlem yapma oyunu olan NUTS, Apple Arcade geliyor. Ayrıca oyun PC ve Nintendo Switch için de çıkışını yapacak. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Macera oyunu NUTS, Apple Arcade'e geliyor

Yayıncılığını Noodlecake'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Joon, Pol, Muutsch, Char & Torfi'nin yaptığı tek oyunculu ve gizemli bir gözlem yapma oyunu olan NUTS, Apple Arcade' geliyor.

NUTS, 22 Ocak'ta Apple Arcade sahipleri için ücretsiz bir şekilde erişime açılacak aynı zamanda oyun 4 Şubat'ta Switch ve PC için de yayınlanacak.

Apple Arcade, ilk ay için ücretsiz sonraki aylarda 34,99 TL. Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

NUTS - A Surveillance Mystery NUTS - A Surveillance Mystery NUTS - A Surveillance Mystery NUTS - A Surveillance Mystery Games 600,3 MB

Tanıtım Yazısı

Karavanını donat, GPS'ini çalıştır, haritanı aç ve Melmoth Ormanı'nın derinliklerine dal. Çömez bir saha araştırmacısı olarak gündüzleri kameraları yerleştir, gece video kayıtlarını seyret ve koşuşturan sincapların hareketlerini izle. Yiyeceklerini nereye saklıyorlar? Hangi karmaşık yolları izliyorlar? Ve neden bu kadar tuhaf davranıyorlar?

  • İzleme ve takip etme üzerine kurulu oynanış şekli
  • Tamamı seslendirilmiş, sürükleyici hikâye
  • Oyunculara kendilerini canlı bir ormanda hissettiren iddialı grafik tarzı ve ses efektleri

Kameralarını Ayarla
Görev talimatları sana nereden başlayacağını söylese de ekipmanını en iyi şekilde nasıl yerleştireceğini deneme yanılma yöntemiyle kendin bulmalısın. Gizemli Melmoth Ormanı'nda gündüzleri harikaları ve gizemleri keyifle keşfedeceksin ama geceleri...

Video Kayıtlarını Analiz Et
Kendi kurduğun kontrol merkezinde gündüz çektiğin görüntüleri incelemelisin. Görevini tamamlamak için çektiğin videoları tara ve araştırma enstitüsündeki şefin Dr. Nina Scholz'a kanıtları gönder. Her ikiniz de konu üzerinde çalışırsanız belki de gerçekten neler olduğunu ortaya çıkarabilirsiniz.

İşe Koyul
Viago Üniversitesi'nin araştırmalarında sen o büyük çarkın sadece ufak bir parçasısın. Üniversite seni tek başına Melmoth Ormanı'nda külüstür bir karavana gönderiyor. Görevin, ormandaki sincapların yuvasını bulmak ve ne tür gizemli işler çevirdiklerini ortaya çıkarmak.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim