Mobil İşletim Sistemi Haberleri

Etiket
Son dakika mobil işletim sistemi haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm mobil işletim sistemi gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
44 HABER

Güncel Mobil işletim sistemi Haberleri 📰

Son dakika mobil işletim sistemi haberleri de dahil olmak üzere mobil işletim sistemi ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 44 adet mobil işletim sistemi haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 3 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

mobil işletim sistemi İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel mobil işletim sistemi haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Android 12'nin ilk ekran görüntüleri ortaya çıktı haberi ile Huawei'ye göre en güvenli işletim sistemi, kendi geliştirdiği HarmonyOS haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Android Nougat yavaş ilerliyor: Kullanım oranı %13.5 iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Aktif her 10 iPhone'dan 8'inde iOS 14 yüklü başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Mobil işletim sistemi Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son mobil işletim sistemi haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Mobil İşletim Sistemi Haberleri ile İlgili Aramalar

bu uygulama android"in daha eski bir sürümü için oluşturuldu
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim