Anlık Bildirim

MSI NVIDIA CMP 50HX isimli kripto para madeni için üretilen ekran kartı gün yüzüne çıktı

MSI NVIDIA CMP 50HX MINER kripto para madeni için özel olarak üretilen ekran Kartı, 3.584 CUDA çekirdeği, 10 GB GDDR6 belleği ve 45 MH/s Hash oranına sahip olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

MSI NVIDIA CMP 50HX MINER, 45 MH/s'ye kadar bir hash hızıyla karşımıza çıkıyor. 50HX, 3.584 CUDA çekirdeği ve 10GB GDDR6 bellek ile bu hash hızına ulaşıyor. 320 bit arabirimi ile 14 Gbps bellek hızına sahip. MSI NVIDIA CMP 50HX MINER'ın saat hızlarına bakacak olursak,kartın temel hızı 1.350 MHz ve boost hızı 1.545 MHz olarak belirlenmiş.

MSI NVIDIA CMP 50HX isimli kripto para madeni için üretilen ekran kartı gün yüzüne çıktı Tam Boyutta GörNVIDIA CMP 50HX, Turing TU102-100 silikon çipi ile geliyor. Çip kalıbına baktığımızda, Geforce adını alabilmesi için fazlasıyla kırpılmış ve bazı özelliklerden yoksun olduğunu görüyoruz. Daha önce 2080Ti ve Titan RTX gibi üst düzey kartlarda gördüğümüz silikon çipinin ne yazık ki bu kartta kullanıldığına dair doğrulanmış bir incelemesi mevcut değil.

MSI NVIDIA CMP 50HX isimli kripto para madeni için üretilen ekran kartı gün yüzüne çıktı Tam Boyutta GörMSI NVIDIA CMP 50HX MINER'ın soğutma tasarımı, MSI'ın AERO termal tasarımını kullanan blower tarzı referans tasarım kartlardan aşina olduğumuz bir soğutucu ile geliyor. Fan, kartın çok uzun süreler boyunca çalışabilmesi için son derece dayanıklı olan çift rulmanlı soğutma sistemini kullanıyor. Hava akışı ise standart blower tipi soğutucuların mantığı ile çalışıyor; kasanın içinden alınan hava, kartın arka plakasına ilerlerken soğutma işlemini yapıp kasanın dışına atılıyor. PCB dizaynı özel olarak tasarlanmış olan bu kartın özel bir arka plakası bile var. Kartın TDP'si 225W ve güç sağlamak için çift 8 pinli güç konektörü gerektiriyor. Kartın yaklaşık boyutları 268 x 114 x 36 mm olarak belirtilmiştir.

MSI NVIDIA CMP 50HX isimli kripto para madeni için üretilen ekran kartı gün yüzüne çıktı Tam Boyutta Gör


MSI NVIDIA CMP 50HX isimli kripto para madeni için üretilen ekran kartı gün yüzüne çıktı Tam Boyutta Gör
Kaynakça https://wccftech.com/msi-silently-launches-the-nvidia-cmp-50hx-miner-cryptocurrency-mining-graphics-card/ https://fuentitech.com/msi-silently-launches-nvidia-cmp-50hx-miner-cryptocurrency-mining-graphics-card-featuring-custom-pcb-and-hash-rate-of-45-mh-s/92827/ Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim