Anlık Bildirim

Sokak hayvanlarına yardım uygulaması: Helpimal

Helpimal, sokak hayvanlarına yardım etmek isteyenleri bir araya getiriyor. Sokak hayvanlarına yardım etmek isteyenlerin buluştuğu en büyük dijital platform olmayı hedefliyor.

Sokak hayvanlarına yardım uygulaması: Helpimal Tam Boyutta Gör

Sokak hayvanlarına yardım amaçlı sosyal medyada çeşitli gruplar ve sayfalar mevcut. Yardımseverler birlikte daha fazla hayvanın sokaktaki yaşam mücadelesine destek oluyor. Helpimal ismindeki mobil uygulama da aynı amaca hizmet ediyor.

Helpimal sokak hayvanlarına yardım etmek isteyen insanların bir araya topluyor. Ancak bunu farklı bir şekilde yapıyor. Sokakta yardıma ihtiyaç duyan bir hayvanla karşılaştınız ve yoğunluktan ya da başka bir sebepten dolayı yardım edemeyecek durumdasınız. Hayvanın bulunduğu noktayı işaretleyip, fotoğraf ve açıklama ekleyerek çevrenizdeki hayvanseverlere uyarı gönderebilirsiniz. Kullanıcılar harita üzerinden çevresinde yardıma ihtiyaç duyan hayvanların konumunu görebiliyor.

Sokak hayvanlarına yardım uygulaması: Helpimal Tam Boyutta Gör

Oyun oynayarak mama kazanın

Uygulama içerisinde düello oyunu mevcut. Resim eşleştirme oyunu oynayarak mama kazanabilirsiniz. Katıldığınız düelloya göre kedi veya köpek maması gönderilecek. Düelloya ek olarak günlük görevler mevcut. Bu görevler tamamlandığında mamaya dönüşüyor. Görevlerden kazanılan mamalar sokak hayvanlarına dağıtılıyor.

Sokak hayvanlarına yardım uygulaması: Helpimal Tam Boyutta Gör

Helpimal, App Store ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama 10 üniversite öğrencisi tarafından Türkiye'de geliştirildi. 7 ayda 19 bin kullanıcıya ulaştı.

Helpimal Helpimal Helpimal Helpimal Social Networking Ücretsiz 47,3 MB

Helpimal Helpimal Helpimal Helpimal İlker Kesici Sosyal Ücretsiz

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim