Anlık Bildirim

Disney+'ın Star Wars dizilerinden yeni bilgiler paylaşıldı

Disney Plus'ta yayınlanan Star Wars dizilerinden The Mandalorian, The Book of Boba Fett ve Obi-Wan hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Star Wars dizilerinden yeni bilgiler paylaşıldı Tam Boyutta Gör

Disney'in Disney Plus platformunu kurmasının ardında nbildiğiniz gibi birçok Star Wars dizisi duyuruldu. Bu dizilerin bir bölümü yayınlandı bir bölümü de yakında yayınlanacak. Yayın tarihi yakın olanlar için de geçtiğimiz saatlerde yeni bilgiler paylaşıldı.

The Mandalorian

The Mandalorian'ın üçüncü sezon çekimleri 2021'in sonlarına doğru ya da 2022'nin başlarında başlayacak. Bu da demek oluyor ki dizi 2022'den önce yayınlanmayacak. Büyük bir ihtimalle 2022'nin ikinci yarısından sonra yayınlanacak.

The Book of Boba Fett

The Mandalorian'ın ikinci sezonundan sonrasını anlatacak olan dizinin çekimleri bitirildi ve Aralık 2021'de yayınlanması bekleniyor. Dizi, The Mandalorian'da da bulunan birçok akrakteri barındıracak ve daha çok The Mandalorian'ın sezon 2.5 tarzında olacak.

Obi-Wan

Obi-Wan dizisinin çekimleri her ne kadar başlamış olsa da dizinin yapımı aylar sürecek. Yani Obi-Wan'ı da yakın bir tarihte beklememek en iyisi. 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim