Anlık Bildirim

Yüzüklerin Efendisi oyunu The Lord of the Rings: Rise to War, mobilde ön kayıta açıldı

Dünyanın en büyük markalarından biri haline gelen The Lord of the Rings ya da Türkçesi ile Yüzüklerin Efendisi'nin oyunu The Lord of the Rings: Rise to War, iOS ve Android için ön kayıt aşamasında.

The Lord of the Rings: Rise to War mobil için ön kayıta açıldı Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini NetEase Games ve Warner Bros. Interactive Entertainment'ın yaptığı Yüzüklerin Efendisi oyunu The Lord of the Rings: Rise to War, ön kayıt aşamasına geçti.

23 Eylül'de çıkışını yapacak oyun için şimdiden Google Play ve App Store üzerinden ön kayıt yaptırarak, oyunun çıkışında bazı ödüllere sahip olabilirsiniz. The Lord of the Rings: Rise to War'un mağaza sayfalarını, fragmanını ve oyunun detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

The Lord of the Rings: Rise to War Detayları

"Kadim zamanların destansı aşk, dostluk veya zafer öyküleri artık geçmişte kaldı. Ufukta yeni bir Yüzük Savaşı görünüyor ve Orta Dünya'nın kaderi artık senin ellerinde. Orta Dünya'nın her köşesine yayılan karşı konulamaz karanlık bir güç durmadan büyüyor. Minas Tirith'ten Hüküm Dağı'na kadar her fraksiyon Tek Yüzük'ü ele geçirip Orta Dünya'ya ilelebet hükmetmek için yanıp tutuşuyor.

Hepsine Hükmedecek Tek Bir Yüzük.

Yüzük Savaşı tekrar başlıyor!"

Kendi Yüzük Savaşını Yaşa
Tek Yüzük, Dol Guldur'daki terk edilmiş kalede tekrar ortaya çıktı. Taşıyıcısına Orta Dünya'ya hükmetmek için emsali görülmemiş bir güç veriyor ve her fraksiyondan halkları büyük bir savaşın ortasına çekiyor.

Orta Dünya'nın Harikalarını Keşfet
Minas Tirith'in azametli görkeminden Barad-dûr'un vahşi, korku dolu atmosferine, Orta Dünya'nın yeniden yaratılan mekânları ile J.R.R. Tolkien'in yarattığı uçsuz bucaksız dünyaya adımını at.

Güçlendirilmiş Bir Yerleşke İnşa Et
Yerleşkenin altyapısı sahip olduğun stratejilerin etkinliğini belirler. Her binanın kendine has bir işlevi vardır ve yerleşken geliştikçe gücün de git gide artar.

Gözü Kara Orduları Bir Araya Getir
Savaş başlamadan önce mızrakçılar, okçular, şövalyeler, harika yaratıklar ve tüyler ürpertici canavarlardan oluşan tüm kuvvetleri hazır etmen gerek. Stratejin sağlam ve kuvvetlerin de güçlüyse zafer senin olacak.

Kardeşlik'ini Kur
Orta Dünya'nın bir Vekilharcı olarak devasa bir dünyaya adım atmalı ve yerleşkeni geliştirip sana ait bölgeyi genişleterek ve kendi Kardeşlik'ini kurarak kontrolü ele geçirmelisin. Büyük zorluklar kapıda.

Fraksiyon Bölgelerini Genişlet
Sezon boyunca sefer birlikleri kurarak, arazi alanlarını genişleterek, değerli kaynaklar toplayarak ve düşmanları püskürterek gücünü olabildiğince artır. Fetih sırasında kazandığın deneyim ve güç sayesinde beklenmedik engelleri aşabileceksin.

The Lord of the Rings: War The Lord of the Rings: War The Lord of the Rings: War The Lord of the Rings: War Games Ücretsiz 2,2 GB

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Exptional Global Stilize Ücretsiz

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim