İnternetin hayatımıza girmesi ile birlikte bildiğiniz gibi televizyon alışkanlığında ciddi bir düşüş yaşandı. Ancak son veriler ülkemizde televizyonun hala ne kadar değerli olduğunu gösteriyor
Dünya Ortalamasının Yaklaşık 2 Katı
Geçtiğimiz günlerde Televizyon İzleme Araştırmaları Anonim Şirketi (TİAK), Televizyon İzleme Raporu'nu paylaştı. Bu rapora göre geçen yıl kişi başı ortalama televizyon izleme süresi artmış durumda. Dünyada 2 saat 54 dakika gibi bir ortalamaya sahip olan televizyon izleme süresi, ülkemizde 4 saat 33 dakika gibi bir hayli yüksek bir süre.
2020 yılı verilerine göre insanların hafta içi en çok televizyon izlediği gün çarşamba günü. Tüm hafta boyunca en çok televizyon izlenen gün ise pazar. Yıllık ortalamaya bakıldığında ise en çok televizyon izlenen saat 20:00 ve 23:00 arası.
En çok izlenen programlara baktığımızdaysa diziler yüzde 29 ile birinci, çocuk programları ise yüzde 21,1 ile ikinci. Toplam izlenme payı en yüksek program türlerine baktığımızdaysa 25 Türk dizisinin 11 ülkede, 2020 yılı boyunca en çok izlenen ilk 10 program arasına girdiğini görebiliyoruz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
7066 kez okundu.
42 kişi, toplam 42 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
Türkiye Haberleri, Yaşam