Anlık Bildirim

Google ücretsiz G Suite seçeneğini kaldırıyor

Google’ın çalışanları veya eğitimcileri ortak bir çalışma alanında topladığı G Suite verimlilik araçları ücretsiz kullanımı sonlandırıyor. Artık sadece paralı seçenekler olacak. 
1

G Suite Tam Boyutta Gör

Verimlilik uygulamalarını bir araya toplayarak G Suite adını veren Google sonrasında Workspace olarak daha rafine bir isim tercihi yapmıştı. Şimdi ise ücretsiz olarak sunduğu giriş seviyesi abonelik seçeneğini sona erdiriyor. 

Ücretsiz G Suite olmayacak

Google’ın Workspace yöneticilerine gönderdiği bilgilendirme postasına göre 1 Temmuz 2022 itibariyle G Suite ücretsiz abonelik seçeneği kaldırılacak. 1 Mayıs 2022 itibariyle de Google otomatik olarak ücretsiz kullanıcıları ücretli seçeneklere transfer edecek. 

Kullanıcının istatistiklerine göre yapılacak olan bu transfer sonrasında iki ay ücretsiz bir kullanım hakkı sunulacak. Kullanıcı 1 Temmuz 2022 tarihine kadar kredi kartı bilgilerini girmezse bu kez hesabı dondurulacak. 

Workspace platformunda, yapılan ödemelere göre bulut depolama alanı, görüntülü toplantılar, toplantı kaydı, uygulama kasası, elektronik Delil çözümü gibi avantajlar sunuluyor. Giriş aboneliği 29TL iken, standart abonelik 58TL, Plus abonelik de 108TL. G Suite kullanıcılarının mağdur olmamak adına eposta trafiğini takip etmesi gerekiyor. 
 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim