![Volkswagen CEO'suna göre e-yakıt tartışmaları 'gereksiz gürültü'](https://www.donanimhaber.com/images/images/haber/162559/src/volkswagen-ceo-suna-gore-e-yakit-tartismalari-gereksiz-gurultu162559_0.jpg)
Automotive News Europe, Volkswagen markasının CEO'su Thomas Schäfer'a Avrupa'daki e-yakıt tartışmalarını sordu. Schäfer, konuyla ilgili açıklamasında, içten yanmalı motor devrinin 2035 gibi her halükarda sona ereceği için e-yakıt tartışmalarını "gereksiz gürültü" olarak nitelendirdi.
Hatırlanacak olursa Volkswagen, 2033 yılından itibaren Avrupa'da sadece elektrikli araç satacağını açıklamıştı. Schäfer, 2030 itibarıyla Volkswagen'in yıllık satışlarının en az yüzde 80'inin tam elektrikli araçlardan oluşmasını planladıklarını belirterek, "Neden size hiçbir fayda sağlamayan eski teknolojiye bir servet harcayasınız ki?" yorumunda bulundu.
Volkswagen CEO'sunun bu açıklaması bir sürpriz olarak nitelendirilebilir çünkü grup markalarından Porsche, e-yakıt istisnasının destekçilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Zaten Alman marka geçtiğimiz yılın sonunda Şili'deki pilot fabrikasında sentetik yakıt üretimine başladıklarını duyurmuştu. Görünen o ki grup içerisinde dahi e-yakıt konusunda fikir ayrılıkları bulunuyor.
Farklı düşünceler bir yana, Volkswagen markasının elektrikli araç geleceği hakkında bilgiler de veren yönetici, geçtiğimiz haftalarda tanıtılan ID.2all modelinin 25 bin eurodan düşük bir fiyatla satılacağını ve en geç 2026-2027 gibi 20 bin euronun altında fiyat etiketine sahip bir başka modelin geleceğini söyledi.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.