Anlık Bildirim

WhatsApp, kaybolan mesajlarınızı kaydetmenizi sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor

WhatsApp, süreli mesajların sonunda kaybolan mesajlarınız için yeni bir özellik geliştiriyor. Saklanan mesajlar kısmı sayesinde süresi dolmasına rağmen önemli mesajlarınızı saklayabileceksiniz.

WhatsApp, mesaj kaydetme özelliği üzerinde çalışıyor Tam Boyutta Gör

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz yıl süreli mesajlar özelliğini kullanıma sunmuştu. Bu özellik sayesinde konuşmalarınız için bir süre seçerek bu sürenin sonunda mesajlarınızın kaybolmasını sağlayabilmekteydiniz. Ancak WhatsApp, kaybolan mesajlarınızda önemli mesajlarınızı kaydetmenizi sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.

WhatsApp süreli mesajlarınızdan önemli olanları kaydetmenizi sağlayacak

WhatsApp, mesaj kaydetme özelliği üzerinde çalışıyor Tam Boyutta Gör

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi WhatsApp, süreli mesajlarda önemli mesajlarınızı kaydetmenizi sağlayacak yeni bir özellik geliştiriyor. İletişim ve Grup Bilgileri içinde bulunması planlanan saklanan mesajlar kısmı sayesinde süreli mesajlarda önemli mesajlarınızı süresi dolmasına rağmen saklayabileceksiniz.

Ekran görüntüsü WhatsApp Masaüstü beta'dan alınmış olsa bile, WhatsApp, aynı bölümü Android ve iOS için WhatsApp beta'da da geliştiriyor. Ne yazık ki, bu özellik geliştirme aşamasında olduğundan ne zaman kullanıma sunulacağı henüz bilinmiyor. 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim