Popüler sosyal medya uygulamalarında ilk kez Facebook’ta gördüğümüz ve sonrasında Instagram ve Twitter'a eklenen ‘emoji ile tepki özelliği’ şimdi de WhatsApp’a geliyor. Emoji ile tepki özelliğinin yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı.
Facebook, Instagram ve Messenger’da kullanılan emoji ile tepki özelliği basitleştirilerek WhatsApp’a aktarılıyor. Kullanıcılar mesajlara hızlı bir şekilde kalp atabiliyor veya basılı tutarak farklı emojileri seçebiliyor. Hem bireysel mesajlarda hem de grup mesajlarında emoji ile tepki verilebiliyor. Bir mesaja kaç emoji atıldığını sohbet ekranında kolayca görebiliyoruz.
Bu özellik sohbeti hızlı bir hale getiriyor. Örneğin arkadaş grubunuzdaki mesajlara sık sık yanıt verebilecek vaktiniz yoksa emojilerle hızlı bir şekilde tepki vermeniz mümkün. Şimdilik 6 farklı emoji arasından seçim yapılabiliyor. Baş parmak yukarı, kalp, gülücük, şaşırma, üzülme ve elleri birleştirme emojileri bulunuyor. Instagram DM’lerinde hazır emojilere ek olarak telefondaki tüm emojileri de kullanabiliyorduk. WhasApp'ta bunu yapamayacağız.
Yeni ekran görüntüsü:
Bir mesaja kaç emoji atıldığını sohbet ekranında kolayca görebiliyoruz. Mesajın detay sayfasında ise kimin hangi emojiyle tepki verdiği görülüyor. Anonim yapıda olmayacak. Yeni ekran görüntüsünde bu yapıyı görebiliyoruz.
Emojilerle tepki özelliğinin geliştirme çalışmaları sürüyor. Özellik henüz kullanıma sunulmadı. Yayınlanan ekran görüntüleri iOS Beta sürümünün geliştirme çalışmalarından elde edilen ekran görüntüleridir. Özellik kullanıma sunulduğu zaman tüm platformlarda kullanılabilecek.
Kaynakça https://wabetainfo.com/whatsapp-is-working-on-viewing-reaction-info/ https://wabetainfo.com/spotted-message-reactions-on-whatsapp/ Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.