Anlık Bildirim

Yeni Marvel oyunu Midnight Suns'ın çıkış tarihi açıklandı

Firaxis'in, yani XCOM'un geliştiricisinin Marvel karakterlerinden oluşan yeni oyunu Marvel's Midnight Suns'ın çıkış tarihi geçtiğimiz saatlerde Disneyetkinliğinde açıklandı.

Yeni Marvel oyunu Midnight Suns'ın çıkış tarihi açıklandı Tam Boyutta Gör

Yayıncılığını 2K Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Firaxis Games'in yaptığı Marvel's Midnight Suns'ın çıkış tarihi açıklandı.

Aralık 2022

Geçtiğimz saatlerde yapılan açıklamayya göre Marvel's Midnight Suns, 2 Aralık 2022'de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonu ise daha sonraki bir tarihte çıkış yapacak.

Marvel's Midnight Suns, Marvel Evreni'nin karanlık yüzünde geçen yeni bir taktik RPG oyunudur. Şeytanların Annesi Lilith'in efendisini yeniden canlandırmasını ve dünyanın sonunu getirmesini engellemek için şeytani güçlere karşı savaşırken Iron Man, Wolverine, Ghost Rider ve Blade gibi ikonik kahramanlarla takım olun ve onların arasına katılın.

Artık başka şansı kalmayan Dünya'nın en görkemli kahramanları, efsanevi bir kahraman ve dünyanın sonunun gelmesini durdurmak için insanlığın son umudu olan Hunter'ı umutsuzca hayata döndürmek için Midnight Suns -Ghost Rider, Blade, Magik ve Nico Minoru- ile bir araya geliyor. Hunter olarak kendi takımınızı kurmalı, onların güvenini kazanmalı ve onlara bugüne kadar görülmüş en büyük mücadele karşısında önderlik etmelisiniz.

MARVEL MACERANIZ

Marvel Evreni'ndeki özelleştirilebilir ilk resmî kahraman olan Hunter ile maceraya atılın. Takımınızın yeteneklerini ve oynanış tarzını özelleştirirken The Avengers, X-Men, Runaways ve diğer evrenlerden gelen efsanevi bir kahraman havuzuna önderlik edin.

MARVEL'IN KARANLIK TARAFINI KEŞFEDİN

Lilith'in şeytani güçlerine karşı ayaklanın ve tanıdık kahramanları doğaüstü ve mistik güçlerle dolu yabancı bir dünyaya getiren sürükleyici bir hikâyeyi deneyimleyin.

EFSANELER ARASINDA YAŞAYIN

Kahramanları yeni bir gözle görün ve savaş alanı dışında ilişkiler geliştirip kişisel bağları güçlendirirken ek yetenekler açın. Takım arkadaşlarınızla zaman geçirerek, etrafı keşfederek ve bölgenin gizli sırlarını açığa çıkararak The Abbey'e dalın ve keşfedin.

BİR SÜPER KAHRAMAN GİBİ DÜŞÜNÜN VE SAVAŞIN

Dost kahramanlarla ekip kurun, taktik savaş alanını değerlendirin ve karanlığın güçlerine karşı stratejik açıdan yıkıcı ikonik saldırılar başlatın.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim