Epic Games tarafından piyasaya sürülen ve son zamanların en popüler video oyunlarından Fortnite’ın mobil sürümü, geçtiğimiz Mart ayında iOS kullanıcıları ile buluşmuştu. Oyunun iOS platformuna giriş yapmasının üzerinden henüz yalnızca 200 gün geçmiş olsa da Sensor Tower’ın yayınladığı verilere göre oyun, 300 milyon dolarlık bir ciroyu çoktan geride bıraktı.
Oyun böylelikle 200 günde en çok indirmeye ulaşan iOS oyunu oldu. Ayrıca 228 milyon dolar ile Clash Royale ikinci, Kings of Honour ise 121 milyon dolar ile üçüncü sırada yer alıyor bu sıralamada.
Yayınlanan verilere göre oyun bu gelirin %65’ini Amerika’dan elde ediyor. İlk zamanlarda iOS platformunda günlük ortalama 1,5 milyon dolarlık gelir elde eden oyun, Sezon 6'nın çıkışandan itibaren günlük gelirini 2,5 milyon dolara çıkarttı. Oyun yalnızca geçtiğimiz hafta 20 milyon dolarlık gelir elde etti.
Öte yandan oyun aynı başarıyı Android cephesinde de devam ettirmeyi başarıyor. 9 Ağustos’ta Android kullanıcıları ile buluşan oyun, bugüne kadar 60 milyon dolarlık bir ciro elde etti. Oyun tıpkı Android sürümündeki gibi davetiye sistemi ile indiriliyor. Oyunu indirebilmek için Fortnite’ın resmi web sitesinde form doldurmanız gerekiyor. Sonrasında ise firmanın size yolladığı davetiye ile oyunu indirebiliyorsunuz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.