Fortnite Haberleri

Etiket
Son dakika fortnite haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm fortnite gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
3 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 177 HABER 1 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 25 İÇERİK

Güncel Fortnite Haberleri 📰

Son dakika fortnite haberleri de dahil olmak üzere fortnite ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 1 galeri ve 175 adet fortnite haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 8 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

fortnite İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel fortnite haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Rainbow Six Siege, mobile geliyor haberi ile Dwayne "The Rock" Johnson, Fortnite’a katıldı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Ubisoft'tan yeni bir battle royale oyunu geliyor iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Fortnite'a Eminem etkinliği geliyor olabilir başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Fortnite Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son fortnite haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Fortnite Hakkında

Fortnite, Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen, Epic Games tarafından 25 Temmuz 2017'de yayınlanan nişancı oyunudur. Oyun, 4 kişiye kadar eşli oynanışa sahip bir görev yapma oyunudur. Oyun, aynı oyun motoruna sahip Save the World, Fortnite Battle Royale (hayatta kalma) ve Kreatif adında üç oyun modunu içerir. Eylül 2017'de yayınlanan hayatta kalma modu sonrası oyunun popülerliği artmıştır.

Fortnite hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Fortnite Haberleri ile İlgili Aramalar

rainbow six siege mobile fortnite xbox cloud gaming
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim