Son dönemin en başarılı yarış oyunları arasında gösterilen Gear.Club, iOS tarafında bir milyon rakamını geçtikten sonra Android tarafında da indirmeye sunuldu. Görselleri ve sunduğu içerikler ile oyun bir numaraya aday.
Yeni Favori Olmaya Aday
Fransız Eden Games tarafından uzun emeklerin sonunda ortaya çıkarılmış Gear.Club, gerçekçi bir sürüş tecrübesi sunmayı vadediyor. İlk sürüm olduğu için bazı sıkıntılar olsa da cihazınızın donanımına göre göz alıcı grafikler, otantik arabalar ve bölgeler sizi bekliyor.
Standart yarış dinamiklerini temel alsa da, ayrıntılara odaklanan geliştiriciler oyunu farklı kılmayı başarmış. Onlarca bölgede sayısız yarış yer alırken hem yapay zekaya karşı hem de arkadaşlarınıza karşı yarışabiliyorsunuz. İlerleyen aylarda daha fazla etkinlik ve pist oyuna eklenecek.
Oyuncular ilk arabalarıyla yarışlara başladıktan sonra altınlar ve puanlar toplayarak kendilerini geliştiriyor. Araçlarını yeniliyor, performansını arttırıyor ve yeni bileşenler ekliyor. Gerekirse kendi yedek parça mağazasını kuruyor ve parçalara çeşitli özelleştirmeler uygulayabiliyor.
Ücretsiz olarak uzun süreler yarışların tadını çıkarmanızı sağlayan oyun, ilerleyen ve zorlaşan bölümlerde paralı güçlendirmeler sunabiliyor. Yine de oyun denemeye değer.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.