Anlık Bildirim

Microsoft’tan üst seviye kullanıcılara IFTTT rakibi servis: FLOW

Microsoft, yazılımcılar ve sistem yöneticileri için de işe yarar araçlar taşıyan IFTTT rakibi servisi FLOW için beta etiketini kaldırdı. Otomatik işlevler atayabileceğiniz hizmetin detayları yazımızda

Microsoft’tan üst seviye kullanıcılara IFTTT rakibi servis: FLOW Tam Boyutta Gör

Microsoft, IFTTT rakibi bir hizmet olarak lanse edilen FLOW için beta etiketini kaldırdı ve herkesin kullanımına sundu. Otomatikleştirilmiş ya da birbirini tetikleyen otomatik işlevler hazırlamak ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için kullanabileceğiniz FLOW özellikle üst seviye kullanıcılar için araçlar taşıyor. Zaten Microsoft da bu hizmetin özellikle yazılımcılar, sistem yöneticileri gibi farklı bir kitleye hitap etmesi amacıyla geliştirildiğini belirtiyor.

Herhangi bir işlem gerçekleştiğinde onun bir başka işlemin yapılmasını tetiklemesini sağlatabileceğiniz araçlar oluşturabilmenize imkan tanıyan FLOW, Salesforce, SQL Server, SharePoint, GitHub, FTP gibi seçenekleri kullanabilme imkanı tanıyor. Örneğin DonanımHaber yeni bir haber paylaştığında telefonuma bildirim gönder şeklinde bir tetikleme ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcıların ücretsiz olarak üye olabildiği servis için Microsoft iş veya okul mail’i kullanmayı öneriyor. Eğer kişisel bir mail ile hizmete üye olursanız bazı özelliklerin kullanılamaz olacağı belirtiliyor.

Microsoft’tan üst seviye kullanıcılara IFTTT rakibi servis: FLOW Tam Boyutta Gör

Web temelli çalışabilmenin yanı sıra Android ve iOS tarafında  son derece başarılı çalışan bir mobil uygulaması bulunan Microsoft FLOW, ek bir yazılım kullanmaya gerek kalmadan kendi araçlarınızı oluşturabilmeniz adına som derece pratik bir seçenek olmuş. Yaptığımız denemelerde yoğunluktan kaynaklı bir takım çökmeler yaşasa da sistemin zaman içinde oturacağını ve çok daha başarılı bir hale geleceğini düşünüyoruz. Kayıt olmak ve diğer detaylar için kaynaktaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim