Anlık Bildirim

WhatsApp hikayenizi diğer uygulamalar ile paylaşabileceksiniz

WhatsApp'ta paylaştığımız durum hikayelerinin Facebook, Instagram ve diğer uygulamalarda paylaşılmasını sağlayan doğrudan paylaşım özelliği test edilmeye başlandı.
WhatsApp, kullanıcıların durum hikayelerini diğer uygulamalarla paylaşma özelliğini test ediyor. WhatsApp Beta kullanıcıları, durum paylaşımının altında yeni bir buton görmeye başladı. Bu buton sayesinde durum hikayenizi Facebook, Instagram, Gmail gibi diğer uygulamalarla paylaşabiliyorsunuz.

Durumu hikayenizi, diğer uygulamalar ile paylaşırken WhatsApp ile uygulamayı eşleştirmek gerekmiyor. Android ve iOS’teki paylaşım API servisi kullanıldığı için, kullanıcı girişi yapmaya ve izin vermeye gerek kalmadan hızlıca paylaşım yapılabiliyor. WhatsApp’taki durum hikayelerini otomatik olarak diğer uygulamalarla paylaşma özelliği ise şimdilik düşünülmüyor.

Android kullanıcıları, Play Store’da WhatsApp sayfasının en altında bulunan “Test Kullanıcısı Ol” butonu ile WhatsApp Beta’ya geçiş yapabilir ve yeni özellikleri herkesten önce deneyebilir.

WhatsApp: Play Store - iOS
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim