Amd 7 Nm Haberleri

Etiket
Son dakika amd 7 nm haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm amd 7 nm gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
93 HABER 18 GALERİ

Güncel Amd 7 nm Haberleri 📰

Son dakika amd 7 nm haberleri de dahil olmak üzere amd 7 nm ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 18 galeri ve 75 adet amd 7 nm haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 5 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

amd 7 nm İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel amd 7 nm haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 AMD Ryzen 9 5900HX mobil Passmark listesini alt üst etti haberi ile Apple TSMC’nin 5 nm bantlarının %50’sini aldı, AMD %5’te haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 RX 6800 XT 2.8 GHz’e aşırtıldı: Fire Strike’ta 60K barajını yırtıp geçti iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 14 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 🆕 AMD-GlobalFoundries ortaklığı zayıfladı: IO yongasında 7 nm’e geçilebilecek başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Amd 7 nm Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son amd 7 nm haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Amd 7 Nm Haberleri ile İlgili Aramalar

pbo nedir
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim