Anlık Bildirim

Google, Chrome kullanıcılarının bir ürünün fiyatını takip etmesini kolaylaştırıyor

Teknoloji devi Google, Android'de Chrome kullanıcılarının bir ürünün fiyatlarını takip etmeye kolaylık sağlayacak yeni bir özellikle beraber yeni alışveriş özelliklerini duyurdu.
3

Android için Chrome'da ürünlerin fiyat takibi kolaylaşıyor Tam Boyutta Gör

Google, Android için Chrome uygulaması kullanıcılarına yeni bir özellik sunuyor. Şirket, bir ürünün güncellenmiş fiyatını doğrudan açık sekmeler bölümünde göstererek belirli ürünlerdeki fiyat düşüşlerini takip etmeyi kolaylaştıracak.

Chrome kullanıcıları için yeni alışveriş özellikleri

Şu an için yalnızca ABD'deki kullanıcılara sunulan yeni fiyat takibi özelliğiyle kullanıcılar, bir ürünün fiyat takibini yapmak için sürekli ürünün satıldığı sayfaya gidip sayfayı yenilemek zorunda kalmayacak. Yeni özellik, kullanıcıların işini kolaylaştırarak açık sekmelerde yer alan ürünlerden fiyatı düşen olursa bunu kullanıcıya gösterecek.

Android için Chrome'da ürünlerin fiyat takibi kolaylaşıyor Tam Boyutta Gör

Android için Chrome kullanıcıları, açık sekmeler bölümünde fiyatı değişen ürünler olduğu zaman ürünlerin olduğu sekmenin üst kısmında mevcut fiyatla beraber değişmeden önceki fiyatının yer aldığı bir uyarı alacaklar. Özellik, önümüzdeki haftalarda iOS cihazlara gelecek ve daha sonra diğer ülkelere genişletilecek.

Google, fiyat uyarıyla beraber birkaç alışveriş özelliğini daha platforma ekledi. Bu özelliklerden birisi arama çubuğuna yeni eklenen bir Google Lens simgesi. Kullanıcılar görsel arama yapmak istediklerinde bu özelliği kullanabilecekler.

Sunulan diğer özellikler arasında, kullanıcıların içinde ürün olan sepetleri bulmalarına yardımcı olacak "Sepetleriniz" kartı ve alışverişi daha hızlı tamamlamaya yardımcı olmak için satın alma bilgilerini otomatik doldurma özellikleri yer alıyor.

Kaynakça https://www.engadget.com/google-chrome-shopping-updates-170032694.html https://blog.google/products/chrome/5-tips-finish-your-holiday-shopping-chrome/ Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim