Anlık Bildirim

App Store fiyatlarına zam yolda: Türkiye henüz listede yok!

Apple App Store fiyatlarına zam geliyor. 13 Şubat’tan itibaren birçok ülkede yeni App Store fiyatları uygulanacak, dolayısıyla uygulama fiyatları daha da artacak.
apple app store fiyatları zam Tam Boyutta Gör
Apple App Store fiyatlarına zam yolda. 13 Şubat’tan itibaren birçok ülkede yeni App Store fiyatları uygulanacak. Şirket, vergiler ve döviz kurlarındaki değişiklikler nedeniyle uygulandığını belirtiyor.

Apple, bugün yaptığı duyuruda 13 Şubat itibarıyla İngiltere ve birkaç ülkede App Store fiyatlarının artacağını söyledi.

İngiltere, Kolombiya, Mısır, Macaristan, Norveç, Nijerya, Güney Afrika’da uygulamaların ve uygulama içi satın alma ücretleri artacak. Yalnızca Özbekistan’da katma değer vergisinde %3 indirim nedeniyle fiyatlar düşecek. Türkiye ve birkaç ülkede (İrlanda, Lüksemburg, Singapur, Zimbabwe) fiyatlar değişmedi.

Apple, Ocak ayının sonunda Kamboçya, Kırgızistan, Endonezya, Singapur, Güney Kore, Tacikistan, Tayland ve Özbekistan’da yerel geliştiricilerin gelirlerinin artacağını söyledi.

Apple, Aralık ayında App Store uygulamaları için 700 yeni fiyat noktası sağlamayı planladığını duyurdu. Bu da App Store fiyatlandırmasında daha fazla varyasyona izin verdi. Uygulama fiyatları 29 cent ile 10.000 dolar arasında değişecek. Bu fiyatlandırma, 2023 baharında tüm uygulamalarda uygulanacak.

Kaynakça https://developer.apple.com/news/?id=g8dce2t4 https://www.macrumors.com/2023/01/27/app-store-price-increase-february-2023/ Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim