Anlık Bildirim

ChatGPT artık bilgisayar toplamanıza yardımcı olacak

Yapay zeka ile bilgisayar toplamak… Önde gelen küresel çevrimiçi elektronik perakendecilerinden biri olan Newegg, PC Builder aracını güçlendirmek için ChatGPT kullanacağını açıkladı.
ChatGPT ile bilgisayar toplama dönemi başlıyor Tam Boyutta Gör
OpenAI’ın fırtınalar koparan ChatGPT haberleri sadece gündemin ana maddesi olmakla kalmıyor aynı zamanda hayatımızın neredeyse her alanına girmeye de devam ediyor. Son olarak ChatGPT, küresel çevrimiçi elektronik perakendecilerinden biri olan Newegg’in PC Builder aracında yer alacak ve müşterilere tavsiyelerde bulunacak.

Newegg PC Builder'a ChatGPT desteği

ChatGPT’nin hayatımıza girmesinden bu yana daha altı ay bile geçmiş değil. Öte yandan başka herhangi bir teknolojinin bu kadar popüler olup sürekli konuşulduğu dönemlerin sayısının az olduğunu da belirtmek gerekiyor. Zira artık yediden yetmişe herkes az veya çok son dönemlerde yaşanan yapay zeka ilerlemelerinden haberdar. Görünüşe göre bu ilerlemeler yavaşlayacak gibi durmuyor.

ChatGPT ile bilgisayar toplama dönemi başlıyor Tam Boyutta Gör
Newegg, ChatGPT'nin güçlerini kullanarak tüketicilere doğru parçaları ve bilgileri seçme konusunda yardımcı olabileceğini, aynı zamanda da yapay zeka kaynağını kullanarak müşterileri talep ettikleri bilgilere yönlendirebileceğini düşünüyor. Newegg'in ChatGPT entegrasyonu ilk olarak PC Builder aracına geliyor. Bunun yanında ChatGPT, web sitesinin genelinde metin içeriğinin optimize edilmesi, müşteri hizmetleri, e-postalar ve SEO alanlarında kullanılacak.

Newegg'in ChatGPT entegrasyonu şimdilik beta aşamasında ancak şirket müşterilerin yapay zekalı sohbet robotuyla konuşabilmelerini ve sistemlerini oluşturmalarına yardımcı olacak hesaplanmış yanıtlar alabilmelerini umuyor. Buna ek olarak Newegg, kullanım amacı, CPU, GPU ve fiyat aralığı gibi belirli set seçimleri sunacak. Ancak şimdilik bazı soru işaretleri var. Örneğin, ChatGPT uyumsuz parçalar önerirse ve müşteri bunu satın alırsa ne olacak?

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim